Poznaj indywidualny wymiar fryzjerstwa męskiego. Poznaj BlackBeard

Już po wejściu do naszego salonu przekonasz się, że nie będzie to kolejna, klasyczna wizyta u Barbera. Zaczniesz od relaksu na wygodnych, skórzanych kanapach i degustacji jednej z naszych propozycji z menu drinków (w cenie usługi). To szansa, aby napić się świeżo mielonej kawy, poznać nowy trunek lub sięgnąć po jeden z popularnych napojów. Po chwili dla siebie zaprosimy Cię do sali barberskiej, gdzie wybrany przez Ciebie Barber zajmie się Twoim samopoczuciem oraz fryzurą. Nasi Barberzy regularnie uczestniczą w kursach doszkalających oraz sami są instruktorami. Możesz nam zaufać.

usługi berberskie w salonie BlackBeard

Cennik i rodzaj usługi

Po kliknięciu w przycisk rezerwuj przejdziesz do strony Booksy w celu umówienia się na usługę do wybranego barbera na odpowiedni termin. Jeśli chcesz zakupić na prezent Voucher podarunkowy, po kliknięciu w przycisk kup voucher, przeniesiony zostaniesz do zakładki, gdzie możesz zakupić Voucher. Po opłaceniu przesłany zostanie na podanego e-maila podczas rejestracji.

MASTER BARBER

Strzyżenie włosów / Master Barber

45 minut

110 zł

Włosy i broda / kontur maszynką / Master Barber

1h 10 minut

130 zł

Włosy i broda / kontur brzytwą / Master Barber

1h 20 minut

160 zł

Broda / kontur maszynką / Master Barber

30 minut

70 zł

Broda / kontur brzytwą / Master Barber

40 minut

80 zł

MAREK - MASTER BARBER

Marek - Strzyżenie włosów

45 minut

110 zł

Marek - włosy i broda / kontur maszynką

1 h 10 minut

140 zł

Marek - Włosy i broda / kontur brzytwą

1 h 15 minut

160 zł

Marek - broda / kontur maszynką

30 minut

70 zł

Marek - broda / kontur brzytwą

40 minut

80 zł

BARBER

Strzyżenie włosów

45 minut

100 zł

Strzyżenie włosów i brody / kontur maszynką

1h 10 minut

140 zł

Strzyżenie włosów długich

1 godzina

110 zł

Strzyżenie włosów maszynką

30 minut

60 zł

Strzyżenie wąsów

15 minut

30 zł

Strzyżenie brody / kontur maszynką

30 minut

60 zł

Strzyżenie brody / kontur brzytwą

40 minut

70 zł

Strzyżenie włosów i brody / kontur brzytwą

1h 20 minut

140 zł

SENIOR BARBER

Strzyżenie włosów

45 minut

100 zł

Włosy i broda / kontur brzytwą

1h 30 minut

140 zł

Broda / kontur maszynką

30 minut

60 zł

Broda / kontur brzytwą

40 minut

70 zł

Włosy i broda / kontur maszynką

1h 10 minut

130 zł

MASAŻ GŁOWY - KASIA

Masaż głowy / zabieg na start

15 minut

50 zł

Masaż głowy / zabieg oczyszczająco relaksacyjny

20 minut

70 zł

Masaż głowy / spa głowy

30 minut

100 zł

GOLENIE

Golenie twarzy

45 minut

80 zł

Golenie głowy

45 minut

80 zł

ODSIWIANIE

Strzyżenie włosów i brody oraz odsiwianie

1h 30 minut

180 zł

Strzyżenie brody i odsiwianie

40 minut

110 zł

Odsiwianie włosów lub brody

20 minut

70 zł

Strzyżenie włosów i odsiwianie

1 godzina

140 zł

NOS/BRWI

Depilacja nosa

15 min

30 zł

Nitkowanie brwi

15 min

30 zł

Opis usług realizowanych w naszym salonie

To klasyczne męskie strzyżenie mające na celu stworzenie fryzury od podstaw lub odświeżenie jej. Każde cięcie poprzedza szeroki wywiad barberski. Twoje preferencje to nasze działanie. Mamy na uwadze styl oraz dynamikę Twojego życia, zajęcia, jakie towarzyszą Ci w trakcie dnia, a także wykonywany zawód. Stawiamy na perfekcyjnie dopasowane cięcia do kształtu twarzy. Strzyżenie rozpoczynamy od mycia skóry głowy i włosów szamponem, który dobieramy indywidualnie. W razie potrzeby możemy zaproponować Ci peeling skóry głowy. Na włosy uwrażliwione i przesuszone nakładamy regenerującą i bogatą w składniki odżywcze maskę. To moment dla Ciebie, odetchnij.
Już po myciu, na bardzo komfortowym fotelu nałożymy na Twoje włosy odżywkę bez spłukiwania. Podczas suszenia ochronimy je przed przesuszeniem, korzystając z technologii jonizacji powietrza, jaką posiadają nasze suszarki.
Podczas realizacji usługi korzystamy z profesjonalnego sprzętu barberskiego największych amerykańskich, europejskich i japońskich marek takich jak: Andis, Wahl Babyllis-pro, Jaguar, Kasho, Fox, Dyson, YS. Park.
W trakcie strzyżenia włosów wykorzystujemy nowoczesne techniki, między innymi: point cut, slizing, clipper-over-comb, scissor-over-comb, dry cutting, wet cutting.
Fryzury jakie możemy stworzyć to: Buzzcut, Caesar, Crop, Quiff, Side Part, Taper, Medium Lenght, Pompadour, Mullet, Mohawk, Undercut.
Po uzyskaniu idealnego strzyżenia przechodzimy do modelowania. Proponujemy prestyler. To kosmetyk stworzony z myślą o miłośnikach nie tylko dobrze ułożonej fryzury, ale też mocnych i zdrowych włosów. Spray lub tonik do włosów sprawi, że włosy będą nawilżone, lśniące i bardziej podatne na układanie. Jeśli fryzura wymaga mocniejszego utrwalenia użyjemy pomady. Pracujemy z kosmetykami największych barberskich marek: Reuzel, Uppercut, Layrite, Firsthand.
Każde spotkanie kończy się omówieniem jak na co dzień stylizować fryzurę, zaprezentowaniem kilku możliwości czesania się oraz doradztwem, jak dbać o włosy.
Możesz skorzystać z możliwości, aby udać się z Barberem do Barber Shopu na indywidualne zakupy.

To usługa dedykowana do włosów długich lub do metamorfoz z długich włosów na krótkie. Nasi Barberzy dobierają fryzurę po poznaniu Twoich indywidualnych preferencji. Mając na uwadze kształt Twojej twarzy, styl życia oraz ulubiony sposób czesania. Tworzą idealne dla Ciebie cięcie. To specjaliści znający się na trendach – świetnie radzą sobie w Chin Lenght, Long oraz nowościach, które kreuje świat męskiego fryzjerstwa. Oni naprawdę wiedzą jakiego cięcia potrzebujesz.

Zadbana i idealnie przystrzyżona broda to wizytówka każdego mężczyzny. Wiemy, że samemu ciężko jest nadać jej kształt, a później go utrzymać. Zapraszamy Cię na nasz fotel – poznasz nowy wymiar pielęgnacji brody. Każdą wizytę rozpoczynamy od badania Twoich indywidualnych potrzeb oraz sprawdzamy gęstość brody, kondycję włosów, oceniamy kształt twarzy i dopiero na tej podstawie sugerujemy jaka stylizacja będzie najlepsza. Wtedy zaczyna się czas dla Ciebie – prawdziwy relaks. W pozycji leżącej, z głową opartą o wygodny zagłówek, rozpoczynamy strzyżenie. Zakrywamy Twoje oczy gorącym ręcznikiem i pozwalamy Ci się zrelaksować. Do pielęgnacji brody używamy: kartaczy, grzebieni, maszynek, trymerów, golarki taśmowej. Po skończonym strzyżeniu i konturowaniu czyścimy skórę pędzlem z talkiem barberskim. Na czystą skórę aplikujemy indywidualnie dobrany krem po goleniu. Brodę olejujemy lub balsamujemy, aby nadać jej połysk, odżywić ją, a także wygładzić. Po tym czasie prostujemy fotel i rozmawiamy o uzyskanym efekcie. Dzielimy się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji.
Istnieje możliwość, aby udać się z Barberem na prywatne zakupy do naszego Barber Shopu. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki największych barberskich marek: Proraso, Morgans, Uppercut, Pan Drwal, Cella.

Brzytwa to od lat symbol męskiego zarostu, brody i męskości. Słynna z kultowych scen w najlepszych filmach: Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, Strojem zabójcy Brian De Palma, The Untouchables – pamiętna scena z Robertem De Niro w roli Al Capone. Przekonaj się na własnej skórze, jakie to uczucie, gdy naostrzona brzytwa idealnie ścina Twój zarost, a jej chłodne ramię dotyka Twojego policzka. Strzyżenie wykonujemy z pełnym rytuałem ręczników, najpierw nakładamy gorący, aby przygotować szyję i twarz do golenia, a później zimny w celu zamknięcia porów i orzeźwienia skóry. Podczas strzyżenia używamy wielu indywidualnie dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych najlepszych światowych marek: Proraso, Morgans, Uppercut, Pan Drwal, Cella. To niezwykłe doświadczenie – gwarantujemy relaks w najlepszym stylu oraz pielęgnację, której potrzebujesz.

Kompleksowa usługa – dwa strzyżenia podczas jednej wizyty. To gwarancja całkowitej metamorfozy lub odświeżenie wizerunku. Osiągamy spójny i zgrany look, który jest dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji, kondycji włosów oraz skóry głowy i twarzy, a także codziennych zajęć. Przed rozpoczęciem strzyżenia badamy kondycję i gęstość brody. To 70 minut wyciszenia i czasu tylko dla Ciebie w rękach naszych specjalistów. Nasi Barberzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz sami są instruktorami.
Strzyżenie rozpoczynamy od mycia skóry głowy oraz włosów szamponem, który dobieramy indywidualnie. W razie potrzeby możemy zaproponować Ci peeling skóry głowy. Na włosy uwrażliwione i przesuszone nakładamy regenerującą i bogatą w składniki odżywcze maskę. To moment dla Ciebie, odetchnij.
Już po myciu, na bardzo komfortowym fotelu nałożymy na Twoje włosy odżywkę bez spłukiwania. Podczas suszenia ochronimy je przed przesuszeniem, korzystając z technologii jonizacji powietrza, jaką posiadają nasze suszarki. Rozpoczynamy strzyżenie.
Następnie fotel opuszczamy do pozycji leżącej, a głowę opieramy o wygodny zagłówek, rozpoczynamy strzyżenie brody. Zakrywamy Twoje oczy gorącym ręcznikiem i pozwalamy Ci się kompletnie zrelaksować. Do pielęgnacji brody używamy: kartaczy, grzebieni, maszynek, trymerów, golarki taśmowej. Po skończonym strzyżeniu i konturowaniu czyścimy skórę pędzlem z talkiem barberskim. Na czystą skórę aplikujemy indywidualnie dobrany krem po goleniu. Brodę olejujemy lub balsamujemy, aby nadać jej połysk, odżywić ją, a także wygładzić. Po tym czasie prostujemy fotel i przechodzimy do modelowania włosów oraz brody. Rozmawiamy o uzyskanym efekcie. Dzielimy się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji.
Podczas realizacji usługi korzystamy z profesjonalnego sprzętu barberskiego największych amerykańskich, europejskich i japońskich marek takich jak: Andis, Wahl Babyllis-pro, Jaguar, Kasho, Fox, Dyson, YS. Park.
W trakcie strzyżenia włosów wykorzystujemy nowoczesne techniki, między innymi: point cut, slizing, clipper-over-comb, scissor-over-comb, dry cutting, wet cutting.
Fryzury jakie możemy stworzyć to: Buzzcut, Caesar, Crop, Quiff, Side Part, Taper, Medium Lenght, Pompadour, Mullet, Mohawk, Undercut.
Istnieje możliwość, aby udać się z Barberem na prywatne zakupy do naszego Barber Shopu. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki największych barberskich marek: Proraso, Morgans, Uppercut, Pan Drwal, Cella.

Brzytwa to od lat symbol męskiego zarostu, brody i męskości. Słynna z kultowych scen w najlepszych filmach: Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, Strojem zabójcy Brian De Palma, The Untouchables – pamiętna scena z Robertem De Niro w roli Al Capone. Przekonaj się na własnej skórze, jakie to uczucie, gdy naostrzona brzytwa idealnie ścina Twój zarost, a jej chłodne ramię dotyka Twojego policzka. Wybierz kompleksową usługę strzyżenia włosów wraz ze strzyżeniem brody oraz nadaniem jej konturu za pomocą brzytwy.
Każde cięcie poprzedza szeroki wywiad barberski. Twoje preferencje to nasze działanie. Mamy na uwadze styl oraz dynamikę Twojego życia, zajęcia, jakie towarzyszą Ci w trakcie dnia, a także wykonywany zawód. Stawiamy na perfekcyjnie dopasowane cięcia do kształtu twarzy.
Strzyżenie brody wykonujemy z pełnym rytuałem ręczników, najpierw nakładamy gorący, aby przygotować szyję i twarz do golenia, a później zimny w celu zamknięcia porów i orzeźwienia skóry. Podczas strzyżenia używamy wielu indywidualnie dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych najlepszych światowych marek: Proraso, Morgans, Uppercut, Pan Drwal, Cella. To niezwykłe doświadczenie – gwarantujemy relaks w najlepszym stylu oraz pielęgnację, której potrzebujesz.
Strzyżenie włosów rozpoczynamy od mycia skóry głowy i włosów szamponem, który dobieramy indywidualnie. W razie potrzeby możemy zaproponować Ci peeling skóry głowy. Na włosy uwrażliwione i przesuszone nakładamy regenerującą i bogatą w składniki odżywcze maskę. To moment dla Ciebie, odetchnij.
Już po myciu, na bardzo komfortowym fotelu nałożymy na Twoje włosy odżywkę bez spłukiwania. Podczas suszenia ochronimy je przed przesuszeniem, korzystając z technologii jonizacji powietrza, jaką posiadają nasze suszarki. Rozpoczynamy strzyżenie.
Rozmawiamy o uzyskanym efekcie. Dzielimy się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji włosów oraz brody.
Podczas realizacji usługi korzystamy z profesjonalnego sprzętu barberskiego największych amerykańskich, europejskich i japońskich marek takich jak: Andis, Wahl Babyllis-pro, Jaguar, Kasho, Fox, Dyson, YS. Park.
W trakcie strzyżenia włosów wykorzystujemy nowoczesne techniki, między innymi: point cut, slizing, clipper-over-comb, scissor-over-comb, dry cutting, wet cutting.
Fryzury jakie możemy stworzyć to: Buzzcut, Caesar, Crop, Quiff, Side Part, Taper, Medium Lenght, Pompadour, Mullet, Mohawk, Undercut.
Istnieje możliwość, aby udać się z Barberem na prywatne zakupy do naszego Barber Shopu. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki największych barberskich marek: Proraso, Morgans, Uppercut, Pan Drwal, Cella.

Produkty na których pracujemy

Poniższa lista marek kosmetyków męskich jest tylko częścią asortymentu, z którego korzystamy podczas pracy. Po kliknięciu w logotyp możecie przeczytać wpis z naszego bloga o danej marce.

Co mówią klienci?