Poszukujesz miejsca na degustacje firmową? biznesową a może rodzinną?

BlackBeard to odpowiednie miejsce na ogranizację spotkania biznesowego, wieczoru kawalerskiego/panieńskiego, urodzin w połączeniu z degustacją: rumów, ginów,whisky oraz innych alkoholi/produktów bezalkoholowych. Nasz lokal znajduje się w samym centrum miasta, na ulicy Tęczowej 57.

Przestrzeń idealnie nadaje się na miejsce degustacyjne, organizację spotkań biznesowych o różnym charakterze. Co więcej, oferta jest specjalnie przygotowywana dla każdego miłośnika wyselekcjonowanych trunków.  Menu degustacyjne przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Ważny jest też  rodzaj i charakter spotkania. Degustacja może być dedykowana konkretnemu alkoholowi lub bezalkoholowa.

 

W celu otrzymania oferty na event należy skontaktować się z salonem bezpośrednio pod numerem telefonu 605 118 800 lub adresem email: mgorowski@blackbeard.com.pl lub wypełniając formularz kontaktowy.

Mariusz Górowski

Mariusz Górowski

Dyrektor Sprzedaży w BlackBeard

mgorowski@blackbeard.com.pl

570 530 466

  Degustacja alkoholi w BlackBeard - whisky, rum, cygara i inne trunki

  Szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe lub degustację whisky? Salon BlackBeard we Wrocławiu to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasz lokal znajduje się w samym centrum miasta, na ulicy Tęczowej 57.

  W salonie znajduje się miejsce degustacyjne, które idealnie nadaje się na organizację spotkań biznesowych o różnym charakterze. Co więcej, oferta jest specjalnie przygotowywana dla każdego miłośnika wyselekcjonowanych trunków.  Menu degustacyjne przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Ważny jest też  rodzaj i charakter spotkania. Degustacja może być dedykowana konkretnemu alkoholowi.

  Program degustacji

  W trakcie spotkania degustacyjnego, będą mieli Państwo możliwość:

  • poznać definicję wybranego alkoholu
  • zapoznać się ze sposobami podawania i picia wybranych alkoholi
  • nauczyć się jak wykorzystać nasz wzrok, węch oraz smak żeby dobrze ocenić alkohol
  • dowiedzieć się na czym polega food pairing
  • uzyskać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania

  Galeria degustacji w salonie BlackBeard

  BlackBeard to miejsce prowadzone przez Tomasza Krzyka. Jest on twórcą i pomysłodawcą Rum Love Festiwal i marki BlackBeard. Tomasz to ekspert w dziedzinie alkoholi mocnych. Ma specjalistyczną i bardzo wszechstronną wiedzę na temat rumów, whisky i ginów.  Nabywał ją przez lata, pracując w najlepszych lokalach. Następnie kontynuował swoją karierę w międzynarodowych firmach takich jak Bacardi Martini i Moet Hennessy. Regularnie prowadzi profesjonalne szkolenia z degustacji.  Chcesz poznać nowe aromaty i smaki? Zapraszamy Cię do BlackBeard, świata wyrafinowanych i ekskluzywnych alkoholi. Degustacja z nami to świetna okazja, żeby rozkoszować się doskonałym smakiem wybranych trunków. Poniżej prezentujemy zaledwie część naszych możliwości.

  Pinot - degustacja rumów

  Degustacja szampanów

  Deanston – degustacja whisky

  Glanmorangie – degustacja whisky

  Degustacja alkoholi w BlackBeard to pomysł na świetną zabawę

  Organizujemy prywatnych, zamkniętych spotkań, eventów i szkoleń dla Twojej firmy lub grupy przyjaciół. Tomasz Krzyk w znakomitym stylu poprowadzi każdą degustację

  Chcesz wiedzieć, gdzie wytwarza się najlepszą i najdroższą whisky single malt?  Poznać proces produkcji i tajemnice smaku wszelkich alkoholi?

  Tomasz podzieli się ciekawostkami związanymi z historią różnych destylarni. Nie tylko poznacie  nowe smaki, ale też będziecie się dobrze bawić. Jest to wyjątkowa propozycja dla miłośników whisky czy wina i każdego innego alkoholu. Możesz też poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Z nami znajdziesz swój ulubiony trunek i będziesz mógł rozkoszować się wyjątkowym smakiem i aromatem na co dzień.

  Salon BlackBeard we Wrocławiu to nietuzinkowe miejsce na spotkanie biznesowe lub zorganizowanie degustacji dla swoich gości.

  Voucher podarunkowy na degustację różnych trunków

  Jeżeli chcesz wybrać nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby, to zachęcamy do zakupu vouchera podarunkowego BlackBeard. Osoba obdarowana może wykorzystać go na każdą dowolną usługę. Mężczyźni mogą skorzystać z usług barbera. Panie zapraszamy do naszego coctail baru, gdzie mogą smakować wyszukane drinki. Degustacja to też doskonały pomysł. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym voucherze, to zapraszamy na naszą stronę.

  Degustacja rumu i inne atrakcje na Rum Love Festiwal

  Już dziś zapraszamy także na Rum Love Festiwal vol. 4, który odbędzie się 22 i 23 czerwca 2023 roku w Zajezdni Dąbie Czasoprzestrzeń. Bilety do nabycia na miejscu w salonie BlackBeard przy ul. Tęczowej 57 oraz na stronie internetowej.