Degustacja alkoholi w BlackBeard - whisky, rum, cygara i inne trunki

Whisky to elitarny i elegancki alkohol. Jego historia sięga już XVII w.  Jeżeli jesteś miłośnikiem złotego trunku i  chcesz poznać tajniki prawidłowej degustacji whisky, to zapraszamy do spotkania z naszym ekspertem. Tomasz Krzyk, właściciel salonu BlackBeard i organizator Rum Love Festiwal wprowadzi Cię w świat najlepszej whisky.

Degustacja whisky Poznań jest świetnym pomysłem na spotkanie biznesowe, event, wieczór kawalerski czy imprezę z przyjaciółmi. Zapewniamy niezwykły klimat i prywatność, która sprzyja poznawaniu eleganckich trunków, takich jak whisky.

W czasie degustacji przetestujesz różne rodzaje tego słynnego alkoholu. Są to np. whisky szkockie, irlandzkie, japońskie. Oferujemy whisky single malt lub blended. Możesz też zapoznać się bliżej z koniakiem lub amerykańskim bourbonem.

Tomasz w znakomitym stylu poprowadzi degustację whisky w Twoim mieście – Poznaniu. Event jest połączony ze szkoleniem, podczas którego wypróbujesz nowe smaki i dowiesz się jak degustować ten wyśmienity alkohol.

Program degustacji

W trakcie spotkania degustacyjnego, będą mieli Państwo możliwość:

 • poznać definicję wybranego alkoholu
 • zapoznać się ze sposobami podawania i picia wybranych alkoholi
 • nauczyć się jak wykorzystać nasz wzrok, węch oraz smak żeby dobrze ocenić alkohol
 • dowiedzieć się na czym polega food pairing
 • uzyskać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania

  Jeżeli chcesz dokonać rezerwacji na degustację whisky w Poznaniu, to skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 605 118 800 lub adresem email: mgorowski@blackbeard.com.pl. Możesz też wypełnić i wysłać formularz kontaktowy.

  Galeria degustacji w salonie BlackBeard

  BlackBeard to miejsce prowadzone przez Tomasza Krzyka. Jest on twórcą i pomysłodawcą Rum Love Festiwal i marki BlackBeard. Tomasz to ekspert w dziedzinie alkoholi mocnych. Ma specjalistyczną i bardzo wszechstronną wiedzę na temat rumów, whisky i ginów.  Nabywał ją przez lata, pracując w najlepszych lokalach. Następnie kontynuował swoją karierę w międzynarodowych firmach takich jak Bacardi Martini i Moet Hennessy. Regularnie prowadzi profesjonalne szkolenia z degustacji.  Chcesz poznać nowe aromaty i smaki? Zapraszamy Cię do BlackBeard, świata wyrafinowanych i ekskluzywnych alkoholi. Degustacja z nami to świetna okazja, żeby rozkoszować się doskonałym smakiem wybranych trunków. Poniżej prezentujemy zaledwie część naszych możliwości.

  Deanston – degustacja whisky

  Glanmorangie – degustacja whisky

  Sprawdź naszą ofertę degustacji whisky Poznań i zostań znawcą alkoholi

  Degustacja whisky Poznań z BlackBeard to niepowtarzalna okazja, by skosztować tego szlachetnego trunku. W trakcie degustacji serwujemy aż 5 rodzajów whisky. Menu degustacyjne jest uzależnione od preferencji klienta i jego stopnia zaawansowania.  Specjalnie wyselekcjonowane alkohole są dobrane w taki sposób, żeby możliwe było ich rozróżnienie pod względem merytorycznym i sensorycznym.  Nauczysz się, jak wykorzystać wzrok, węch oraz smak, żeby dobrze ocenić alkohol. Po takim spotkaniu będziesz wiedział, jak wybrać odpowiednią butelkę dla siebie. Rozpoznawanie smaku i aromatu whisky będzie też dużo prostsze. Co więcej, będziesz mógł w przyszłości zaimponować wiedzą swoim znajomym.

  Degustacja whisky Poznań jest połączona z warsztatami wiedzy o alkoholach wysokoprocentowych. Nie chcemy ograniczać tego wspaniałego i wyrafinowanego wydarzenia tylko do spróbowania 5 różnych alkoholi. Degustacja to niezwykła przygoda, która wprowadzi Cię w nieznany dotąd świat whisky i innych trunków. Zdobędziesz wiedzę o  metodach produkcji różnych gatunków whisky. Dowiesz się, jak długo musi leżakować whisky, żeby osiągnąć swój wspaniały smak. Jest to niepowtarzalna okazja, żeby poznać różnego rodzaju ekskluzywne alkohole.

  Nasze spotkanie degustacyjne Poznań realizujemy na indywidualne zamówienie. Może być ono dedykowane whisky, ale również każdemu innemu alkoholowi. Czas trwania spotkania wynosi około dwóch godzin.

  Degustacja wina Poznań – zostań ekspertem od dobrych win

  Trudno wyobrazić sobie inny alkohol, który rozbudza wyobraźnię tak jak wino. Degustacja wina Poznań zapewnia możliwość zgłębienia bogactwa aromatów i smaków tego królewskiego trunku. W trakcie wspólnej zabawy pomożemy Ci zrozumieć, co to są nos i usta. Wyjaśnimy Ci różnicę między szczepami, regionami oraz rocznikami. Nasza prezentacja będzie pełna ciekawych historii i anegdot związanych z winem. Podpowiemy Ci jak budować prywatną piwniczkę i jak wybrać butelkę w restauracji.  Zapewnimy Ci pełnię doznań smakowych i niezapomniane chwile.

  Podaruj voucher na degustację whisky w Poznaniu

  Voucher na kurs degustacji whisky Poznań to nietuzinkowy pomysł na prezent z klasą. Polecamy szczególnie miłośnikom whisky.  Będzie to również świetna niespodzianka dla przyjaciela lub partnera. W ten sposób możemy również miło zaskoczyć naszych gości biznesowych.

  Degustacja whisky Poznań to doskonały plan na before party przed wieczorem kawalerskim lub panieńskim. Smakowanie ekskluzywnych alkoholi w wyjątkowej atmosferze, na pewno zachwyci przyszłego pana młodego lub pannę młodą.