Strzyżenie włosów i brody kontur maszynką

Kompleksowa usługa – dwa strzyżenia podczas jednej wizyty. To gwarancja całkowitej metamorfozy lub odświeżenie wizerunku. Osiągamy spójny i zgrany look, który jest dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji, kondycji włosów oraz skóry głowy i twarzy, a także codziennych zajęć. Przed rozpoczęciem strzyżenia badamy kondycję i gęstość brody. To 70 minut wyciszenia i czasu tylko dla Ciebie w rękach naszych specjalistów. Nasi Barberzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz sami są instruktorami.

Strzyżenie rozpoczynamy od mycia skóry głowy oraz włosów szamponem, który dobieramy indywidualnie. W razie potrzeby możemy zaproponować Ci peeling skóry głowy. Na włosy uwrażliwione i przesuszone nakładamy regenerującą i bogatą w składniki odżywcze maskę. To moment dla Ciebie, odetchnij.

Już po myciu, na bardzo komfortowym fotelu nałożymy na Twoje włosy odżywkę bez spłukiwania. Podczas suszenia ochronimy je przed przesuszeniem, korzystając z technologii jonizacji powietrza, jaką posiadają nasze suszarki. Rozpoczynamy strzyżenie.

Następnie fotel opuszczamy do pozycji leżącej, a głowę opieramy o wygodny zagłówek, rozpoczynamy strzyżenie brody. Zakrywamy Twoje oczy gorącym ręcznikiem i pozwalamy Ci się kompletnie zrelaksować. Do pielęgnacji brody używamy: kartaczy, grzebieni, maszynek, trymerów, golarki taśmowej. Po skończonym strzyżeniu i konturowaniu czyścimy skórę pędzlem z talkiem barberskim. Na czystą skórę aplikujemy indywidualnie dobrany krem po goleniu. Brodę olejujemy lub balsamujemy, aby nadać jej połysk, odżywić ją, a także wygładzić. Po tym czasie prostujemy fotel i przechodzimy do modelowania włosów oraz brody. Rozmawiamy o uzyskanym efekcie. Dzielimy się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji.

Podczas realizacji usługi korzystamy z profesjonalnego sprzętu barberskiego największych amerykańskich, europejskich i japońskich marek takich jak: Andis, Wahl Babyllis-pro, Jaguar, Kasho, Fox, Dyson, YS. Park.

W trakcie strzyżenia włosów wykorzystujemy nowoczesne techniki, między innymi: point cut, slizing, clipper-over-comb, scissor-over-comb, dry cutting, wet cutting.

Fryzury jakie możemy stworzyć to: Buzzcut, Caesar, Crop, Quiff, Side Part, Taper, Medium Lenght, Pompadour, Mullet, Mohawk, Undercut.

Istnieje możliwość, aby udać się z Barberem na prywatne zakupy do naszego Barber Shopu. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki największych barberskich marek: Proraso, Morgans, Uppercut, Pan Drwal, Cella.

Strzyżenie włosów i brody kontur brzytwą

Brzytwa to od lat symbol męskiego zarostu, brody i męskości. Słynna z kultowych scen w najlepszych filmach: Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, Strojem zabójcy Brian De Palma, The Untouchables – pamiętna scena z Robertem De Niro w roli Al Capone. Przekonaj się na własnej skórze, jakie to uczucie, gdy naostrzona brzytwa idealnie ścina Twój zarost, a jej chłodne ramię dotyka Twojego policzka. Wybierz kompleksową usługę strzyżenia włosów wraz ze strzyżeniem brody oraz nadaniem jej konturu za pomocą brzytwy.

Każde cięcie poprzedza szeroki wywiad barberski. Twoje preferencje to nasze działanie. Mamy na uwadze styl oraz dynamikę Twojego życia, zajęcia, jakie towarzyszą Ci w trakcie dnia, a także wykonywany zawód. Stawiamy na perfekcyjnie dopasowane cięcia do kształtu twarzy.

Strzyżenie brody wykonujemy z pełnym rytuałem ręczników, najpierw nakładamy gorący, aby przygotować szyję i twarz do golenia, a później zimny w celu zamknięcia porów i orzeźwienia skóry. Podczas strzyżenia używamy wielu indywidualnie dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych najlepszych światowych marek: Proraso, Morgans, Uppercut, Pan Drwal, Cella. To niezwykłe doświadczenie – gwarantujemy relaks w najlepszym stylu oraz pielęgnację, której potrzebujesz.

Strzyżenie włosów rozpoczynamy od mycia skóry głowy i włosów szamponem, który dobieramy indywidualnie. W razie potrzeby możemy zaproponować Ci peeling skóry głowy. Na włosy uwrażliwione i przesuszone nakładamy regenerującą i bogatą w składniki odżywcze maskę. To moment dla Ciebie, odetchnij.

Już po myciu, na bardzo komfortowym fotelu nałożymy na Twoje włosy odżywkę bez spłukiwania. Podczas suszenia ochronimy je przed przesuszeniem, korzystając z technologii jonizacji powietrza, jaką posiadają nasze suszarki. Rozpoczynamy strzyżenie.

Rozmawiamy o uzyskanym efekcie. Dzielimy się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji włosów oraz brody.