Barberzy w BlackBeard

W BlackBeard uwielbiamy to, co robimy. Sztuka męskiego fryzjerstwa to nie tylko nasz zawód, ale i pasja. Trendy fryzjerskie i nowinki ze świata barberskiego śledzimy na bieżąco, a wydarzenia i targi branżowe odwiedzamy przy każdej możliwej okazji. 

Wiedza, zaangażowanie i otwarcie na klienta to nasze najważniejsze atuty w naszej pracy. Pojawiając się w BlackBeard możesz oczekiwać, że wysłuchamy Twoich preferencji i pomożemy dobrać odpowiednią usługę. Życzenie Klienta jest dla nas rozkazem i zawsze ma najwyższy priorytet. Jednak niezdecydowanym Panom z przyjemnością doradzimy i dostosujemy cięcie do rodzaju włosów, sposobu czesania i nawet stylu ubioru naszego Klienta, czy też codzienności

Jeśli jesteś u nas po raz pierwszy, z przyjemnością poznamy Cię lepiej i pomożemy wybrać cięcie, w którym będziesz wyglądać świetnie. Jednocześnie wiedz, że nigdy nie narzucamy naszego zdania. Jeśli wybrałeś już konkretną fryzurę, z przyjemnością ją dla Ciebie wykonamy, uprzednio konsultując i omawiając szczegóły

Pracujemy na topowych m.in. polskich i włoskich kosmetykach fryzjerskich i barberskich. Znamy te produkty doskonale i dobierzemy je właściwe specjalnie dla Ciebie i Twoich włosów oraz brody. Pokażemy także, jak stylizować włosy w domu by uzyskać efekt “prosto od fryzjera” każdego dnia, nawet jeśli nie pojawiłeś się u nas. 

Nie stronimy jednak od nowości na rynku, które po gruntownym przetestowaniu przez naszych barberów również trafiają do salonu. Jeśli potrzebujesz rady odnośnie kosmetyków, wystarczy że dasz nam znać i chętnie opowiemy o naszych najnowszych faworytach.

Tomasz Krzyk - założyciel marki BlackBeard oraz Twórca jej konceptu

Swoją karierę rozpoczął od pracy jako barman oraz manager w najlepszych wrocławskich hotelach. Następnie kontynuował ją w gastronomii i branży alkoholowej, by dalej rozwijać zdobyte umiejętności. Obecnie właściciel marki BlackBeard – unikalnego miejsca, które łączy fryzjera męskiego z salonem alkoholowym oraz twórca i pomysłodawca Rum Love Festiwal, Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w POlsce, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Jednym z najważniejszych etapów w karierze Tomasza była praca w Bacardi Martini Polska, gdzie utrwalił swoją wiedzę z zakresu alkoholi. Z kolei podczas czasu spędzonego w Moët Hennessy Polska budował relacje z Partnerami i skupiał się na kanałach B2B jako Sales Development Executive. To właśnie te doświadczenia przyczyniły się do jego sukcesu z marką BlackBeard – miejscem wyjątkowym na mapie Wrocławia.

Tomasz jest również założycielem marki Rum Love Festiwal Najbardziej Armoatycznego Festiwalu w Polsce – niezwykłego wydarzenia skierowanego do wielbicieli rumu. Jest to event znany nie tylko na mapie Polski czy Europy, ale i świata. Na polski Rum Love Festiwal przyjeżdżają fani rumu z najdalszych zakątków Polski i Europy, a każda kolejna edycja przyciąga nowych uczestników. 

Tomasz należy także do grona jurorów prestiżowych festiwali rumów – m.in. w Berlinie czy podczas Martinique Rhum Awards 2019 o którym więcej można przeczytać tutaj: https://rumlovefestiwal.com/pl/martinique-rhum-awards-to-wspaniala-impreza/. Regularnie prowadzi szkolenia z alkoholi mocnych, głównie rumów, whisky i ginów – oczywiście w salonie BlackBeard, gdzie poza szkoleniami i degustacjami możesz oddać się w ręce profesjonalnego master barbera, zrelaksować się przy świetnym drinku i porozmawiać w grupie mężczyzn o podobnych zainteresowaniach.

Tomasz Krzyk jest twórcą oraz pomysłodawcą marki BlackBeard oraz od lat organizowanego Rum Love Festiwal – Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w Polsce pokazującą kulturę degustacji rumu, o którym więcej dowiecie się tutaj.

Najczęstsze pytania do nas

W ramach umówionej usługi w naszym salonie podczas wizyty skorzystać możesz również z dostępnych napojów: kawy, herbaty, wody. Dla chętnych, niezmotoryzowanych proponujemy również kieliszek degustacyjny wybranego alkoholu z karty: rumu, whisky, ginu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy zastanawiają się nad zakupem alkoholu, ale wcześniej chcieliby sprawdzić czy smak Wam odpowiada.

Oczywiście. Nasz salon jest otwarty od poniedziałku do soboty. Jeśli masz tylko czas i ochotę zapraszamy w nasze progi, gdzie możesz, zdala od zgiełku ścisłego centrum w spokoju rozsiąść się na naszych kanapach czy przy klimatycznym dębowym stole, przeczytać ulubioną gazetę, spróbować kawy, przez nas zaparzonej. Dla osób chętnych wypróbowania nowych smaków alkoholi czy cocktaili przygotowaliśmy specjalną kartę w naszym menu. Na miejscu możesz również zakupić wybrany przez siebie alkohol, kosmetyk męski czy voucher podarunkowy na prezent.

Jak najbardziej. Nasz salon funkcjonuje również jako miejsce na zorganizowane spotkania biznesowe, degustacje czy urodziny. Podczas tego typu wydarzeń oferujemy również możliwość skorzystania z naszego cocktail baru czy też przygotowania wybranej degustacji alkoholi w połączeniu z food pairingiem czy cygarami.

Rezerwacje na strzyżenia przyjmujemy zarówno telefonicznie 605 118 800, jak i mailowo: biuro@blackbeard.com. Jeśli jednak chcesz umówić się na wybrany termin samodzielnie udostępniamy kalendarz rezerwacji wizyt naszych barberów: pod linkiem tutaj.

Co mówią klienci?

Barberzy w BlackBeard