Jeśli czujesz się pewnie w posługiwaniu się nożyczkami i brzytwą, praca z Klientem to Twoja pasja i nie boisz się wyzwań, to praca w naszym męskim salonie fryzjerskim jest dla Ciebie! Na stanowisko męskiego fryzjera/-ki w salonie BlackBeard przy ul. Tęczowej 57 we Wrocławiu rekrutujemy: barbera / -ki.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy barbera/-ki:

  • obsługa klienta w zakresie: dopasowania odpowiedniej fryzury oraz brody
  • strzyżenie męskie włosów, brody
  • rekomendowanie kosmetyków odpowiednich do danego typu włosa i zarostu

Umiejętności – mile widziane:

  • sprawne posługiwanie się narzędziami: brzytwa, maszynka, nożyczki
  • wiedza na temat strzyżenia m.in: kątów cięcia,
  • znajomość płynna języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w wyjątkowym – niespotykanym miejscu
  • Bezstresową, miłą pracę w świetnym zespole i przyjaznej atmosferze

Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila:

tkrzyk@rumlovefestiwal.com

O dodatkowe szczegóły można pytać dzwoniąc pod numer telefonu salonu: 605 118 800.

A jeśli jesteś po lub w trakcie szkoły fryzjerskiej i szukasz miejsca do nauki i z którym będziesz chciał się związać na dłużej – ślij śmiało CV. Szukamy również osób bez doświadczenia z możliwością przyuczenia przez nas do wykonywania pracy barbera.

Tomasz Krzyk

Zobacz jak wygląda BlackBeard