Barber Shop – Wrocław

 

BlackBeard mieszczący się przy ulicy Tęczowej 57 to klasyczny, ponadczasowy i elegancki fryzjer męski i barber shop we Wrocławiu. Znajdziesz u nas kosmetyki sprawdzone przez naszych barberów,które nie tylko zadbają o Twój zarost ale również włosy. Zadbaj już dziś o swój wygląd i skorzystaj z bogatej oferty naszego barber shopu oraz odwiedź naszego barbera. Jeśli myślisz, że barber shop to tylko i wyłącznie fryzjer, w którym stacjonarnie zadbasz o swoje włosy, to nic bardziej mylnego! Barber shop BlackBeard mieszczący się we Wrocławiu to innowacyjne połączenie męskiego fryzjera, barbera (osoby zajmującej się pielęgnacją brody i włosów) oraz miejsca, w którym zaopatrzysz się w kosmetyki do pielęgnacji męskiej brody, włosów oraz wyposażysz swój barek w limitowane kolekcje alkoholi.

Sklep dla brodacza – BlackBeard

W asortymencie naszego barber shopu znajdziesz profesjonalne specyfiki do pielęgnacji brody oraz włosów. Naturalnego pochodzenia kosmetyki, takie jak szampony do włosów- w mig poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem skóry głowy. Niemniej skuteczne są również szampony do brody oraz nowoczesne kartacze. Twoja broda potrzebuje natychmiastowego odżywienia? Wybierz olejek do pielęgnacji brody. Jego regularne stosowanie pozwoli na wzmocnienie owłosienia oraz pobudzenie go do wzrostu. Olejek do brody ponadto pozwoli Ci na ochronę brody przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Lubisz, gdy Twoja broda pięknie pachnie? Olejek sprawi, że przyjemny zapach będzie towarzyszył Ci każdego dnia oraz może nadać niesamowitej miękkości Twojemu zarostowi.

A może Twoim problemem są niesforne włosy? Pomada do włosów na pewno bez problemu poradzi sobie z nawet najbardziej nastroszonymi kosmykami.  W naszym sklepie czeka na Ciebie zarówno pomada wodna do włosów, jak i jej tłustszy odpowiednik, czyli pomada do woskowa do włosów. Dzięki nam, możesz wybrać jedynie to co najlepsze dla Twoich włosów oraz brody!

Zapoznaj się z  naszą ofertą, a na pewno nie pożałujesz! Czekamy na Ciebie we Wrocławiu, przy ulicy Tęczowej 57. Odwiedź BlackBeard i pozwól, abyśmy stali się Twoim ulubionym barber shopem we Wrocławiu. Barber shop – sklep dla każdego brodacza i mężczyzny.

Showing 1–9 of 62 results

Sort by:
Rum Love Festiwal
Back to Top