W BlackBeard Barber&Barrel House oferujemy najlepszej jakości, starannie wyselekcjonowane  alkohole z całego świata. Na zapełnionych butelkami półkach znajduje się ponad 800 marek wraz z edycjami limitowanymi oraz butelkami kolekcjonerskimi pożądanymi i poszukiwanymi przez fanów z całego świata.

Znajdziesz u nas rumy w każdym z trzech styli – Hiszpańskim, Angielskim oraz Francuskim. Niezależnie też od tego, czy gustujesz w destylatach pochodzących z Jamajki, Kuby Dominikany, Martyniki czy Mauritiusa, z całą pewnością posiadamy je w swojej ofercie.

Alkohole z całego świata w różnych kategoriach to nasza specjalność. Dlatego, w naszym sklepie stacjonarnym z alkoholami, profesjonalnie doradzimy także w wyborze jednego z przepysznych rodzajów whisky, wina, ginu czy wódki. Doskonale i sprawnie poruszamy się w każdym z gatunków. Nasi eksperci starannie wybiorą butelki dopasowane do okazji i sytuacji tworząc specjalne kompozycje w koszach prezentowych, perfekcyjnych na każdą ewentualność.

Między pólkami często spotkać możecie Tomasza Krzyka – właściciela i założyciela BlackBeard oraz pomysłodawcę i twórcę Rum Love Festiwal, który chętnie swoją wiedzą popartą latami doświadczeń m.in w LVMH Louis Vuitton Moët Hennessy podzieli się z Wami doradzając w doborze odpowiedniego alkoholu do okazji, potrawy czy osoby.

wnętrze BlackBeard
sklep z alkoholami stacjonarny BlackBeard

Rumy, wina, whisky, koniaki, szampany, giny

– jedyny sklep z alkoholem w takim stylu we Wrocławiu

BlackBeard to też wyjątkowy sklep z alkoholem

W naszym sklepie z alkoholami mieszczącym się przy ul. Tęczowej 57 w salonie BlackBeard znajdziecie takie produkty w kategoriach alkoholi, jak:

Rumy: Kraken, Angostura, Six Saints, Rum&Cane, Botucal, The Lost Destilery, Izalco, Dictador, Abuelo, Appelton Estate, Bayou, Bumbu, A1710, Negrita, Plantation

Whisky: Old Pultney, Scottisch Leader Supreme, Deanston 12YO, Bunnahabhain

Wódki: Stolichnaya, Elit, U’LUVKA, Naud, Stumbras

Giny: Malfy,

Wina: Lepontis, Les Roches

Szampany: Moet, Veuve Clicquo, Moutard

degustacja alkoholu w BlackBeard

Niepowtarzalny Cocktail bar w naszym salonie