Dzień mężczyzny wprawdzie nie jest tak popularny w naszym kraju jak dzień kobiet, niemniej jednak coraz więcej osób zaczyna zwracać na niego uwagę. Znalezienie wyjątkowego prezentu czy nawet drobnego upominku dla ukochanego nie jest jednak zadaniem tak prostym jak mogłoby się wydawać. W sieci znaleźć można wiele rad i pomysłów obejmujących takie rzeczy jak: ekstremalny skok na bungee, skok ze spadochronem, masaż w spa, zestaw prezentowy z whisky czy przejażdżka po torze najnowszym modelem lamborghini. Jest tego naprawdę wiele, my jednak mamy dla Ciebie pomysł na oryginalny prezent dla męża jak i również dla każdego innego mężczyzny, a jest nim, voucher podarunkowy do naszego salonu BlackBeard mieszczącego się przy ul. Tęczowej 57 we Wrocławiu.

Voucher podarunkowy pomysłem prezent dla mężczyzny?

Prezenty mają to do siebie, że potrafią sprawić przyjemność wybranej osobie i wywołać uśmiech na jej twarzy. Wprawdzie artykuł odnosi się do dnia mężczyzny, ale voucher podarunkowy to ciekawy pomysł na prezent na każdą okazję lub i bez okazji. Nada się na imieniny, urodziny, rocznice czy na romantyczny wieczór bez okazji. Jeżeli chcesz obdarować bliską Ci osobę i wywołać szeroki uśmiech na twarzy każdego faceta to jest to wybór właśnie dla Ciebie. Nasz voucher który możesz wykorzystać w salonie barberskim BlackBeard sprawi ogromną radość mężczyźnie. Wybierając na prezent kartę podarunkową do BlackBeard możesz zadecydować o tym na jaki rodzaj usług i produktów oferowanych przez salon może zostać ona wykorzystana przez obdarowanego. Dla niezdecydowanych wprowadziliśmy również możliwość zakupu vouchera na wybraną przez siebie kwotę bez ceny minimalnej.

Jak znaleźć wyjątkowy prezent dla partnera?

Idealny prezent dla mężczyzny to prawdziwa zagwozdka. Ciężko bowiem wybrać prezent dopasowany do upodobań, zwłaszcza jeśli osoba obdarowywana nie jest nam dobrze znana. Pamiętaj jednak, że każdy z nich ucieszy się z tego, że po prostu o nim pamiętasz. Zaletą voucherów podarunkowych jest to, że sprawdzą się na każdą okazję i jest to zawsze trafiony prezent.

Voucher na prezent w salonie BlackBeard – elegancki prezent na każdą okazję

Wybierz voucher podarunkowy w BlackBeard, dostępny na naszej stronie internetowej pod linkiem: https://blackbeard.com.pl/voucher-podarunkowy/. W naszej ofercie znajdziesz voucher podarunkowy, który możesz wykorzystać w następujący sposób:

  • na wszystkie usługi lub produkty oferowane przez salon BlackBeard (tj. barber, sklep z alkoholami, zestawy podarunkowe, degustacje, kawiarnia, bar);
  • wykorzystując część środków z vouchera na jedną usługę, pozostałą część można przeznaczyć na inną np. na zakup alkoholu w barze itd. (ale trzeba go wykorzystać w tym samym dniu);
  • jeżeli przekroczysz sumę vouchera, to różnice można bez problemu dopłacić kartą lub gotówką;
    pamiętaj, że niewykorzystane w terminie vouchery przepadają;