Chcesz obdarować mężczyznę wyjątkowym prezentem? Voucher podarunkowy BlackBeard to uniwersalny prezent dla każdego mężczyzny. Nasza karta podarunkowa z pewnością ucieszy bliską Ci osobę, niezależnie czy jest to Twój chłopak, mąż, ojciec, syn czy dziadek. Dowiedz się, w jaki sposób nabyć naszą kartę podarunkową oraz poznaj jej zalety. Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy na naszą stronę internetową lub na spotkanie w salonie, który znajduje się na ulicy Tęczowej 57 we Wrocławiu.

Karta podarunkowa jako prezent dla mężczyzny

Jeżeli szukasz idealnego prezentu dla mężczyzny, to karta upominkowa salonu BlackBeard na pewno spełni Twoje oczekiwania. Nasza uniwersalna karta podarunkowa stworzona dla mężczyzny to elegancki prezent, który pozwala na skorzystanie z naszej szerokiej oferty usługowej oraz na zakupy w sklepie z alkoholami.

Voucher podarunkowy do barbera

Co może wybrać Twój mężczyzna? Nasz bon podarunkowy można zrealizować m.in. w naszym profesjonalnym salonie barberskim dla stylowych facetów. Barberzy w salonie BlackBeard to mistrzowie w swoim fachu, którzy zadbają o fryzurę i zarost każdego mężczyzny. Nasz bon prezentowy można też wykorzystać w barber shopie z profesjonalnymi kosmetykami do włosów i brody, tj. olejki, szczotki, woski, szampony i nowoczesne kartacze.

Karta prezentowa do sklepu z alkoholami

Prezent na dzień mężczyzny, urodziny lub rocznicę? Oczywiście ekskluzywny alkohol dobrej marki. W naszym sklepie z alkoholami oferujemy szkocką whisky, amerykańskiego bourbona, najlepsze francuskie koniaki, a także egzotyczne rumy z całego świata. Znajdzie się również coś dla miłośników dobrego wina i klasycznej wódki.

Degustacje – oryginalny prezent na dzień mężczyzny i nie tylko

Prawdziwym hitem wśród naszych klientów są degustacje wybranych alkoholi. Z naszego doświadczenia wiemy, że jest to zawsze trafiony pomysł na prezent. Nasz voucher podarunkowy można bez problemu wykorzystać na udział w degustacji ulubionego trunku. Na życzenie klientów przygotujemy też indywidualne menu degustacyjne. Wieczór z próbowaniem ekskluzywnych alkoholi i ciekawymi historiami zapewni na pewno niesamowite przeżycia dla mężczyzny, którego kochasz.

Zalety kart podarunkowych BlackBeard

Uniwersalna karta prezentowa zawsze sprawdzi się jako prezent dla mężczyzny. Karta podarunkowa zyskuje na popularności, ponieważ pozwala na zakup dowolnego prezentu. W przypadku karty upominkowej BlackBeard można ją wykorzystać na wiele sposobów, wybierając jedną z naszych usług, kupując zestawy prezentowe, czy alkohole premium. Zakup i używanie kart podarunkowych są bardzo proste. Nie stosujemy ograniczeń co do kwoty minimalnej. Maksymalna kwota vouchera to 10 000 zł. Wartość karty podarunkowej klient ustala sam. Nasza karta podarunkowa daje mężczyźnie wolność wyboru. I o to chodzi!

Jak zamówić karty podarunkowe BlackBeard?

Jak wygląda proces zakupu karty podarunkowej? Jest bardzo prosty, a klient może wybrać jedną z dwóch opcji. Pierwsza opcja to zakup bonu prezentowego w formie papierowej w naszym salonie, który znajduje się na ulicy Tęczowej 57 we Wrocławiu. Druga opcja to możliwość zakupu wersji elektronicznej bonu w postaci unikalnego kodu QR za pośrednictwem naszej strony internetowej. Możesz wybrać kartę upominkową na dowolną kwotę lub na konkretną usługę barberską. Po dokonaniu zakupu on-line otrzymasz od nas plik PDF z Voucherem.

Jeśli już wiesz, jak kupić kartę podarunkową, to teraz dowiesz się jak nią płacić.

Jak płacić kartą podarunkową w naszym salonie?

Nasza uniwersalna karta podarunkowa jest ważna przez 12 miesięcy. Wystarczy, że podczas korzystania z naszej usługi, czy w trakcie zakupów osoba obdarowana okaże voucher podarunkowy w formie papierowej lub kod QR. Karty upominkowej można używać wielokrotnie, aż do wykorzystania wszystkich środków. W sytuacji, gdy zabraknie pieniędzy na karcie, to wtedy można dopłacić różnicę gotówką lub zwykłą kartą płatniczą. Tutaj znajdziesz regulamin karty podarunkowej.