Strzyżenie brody – kontur maszynką 30 minut

Zadbana i idealnie przystrzyżona broda to wizytówka każdego mężczyzny. Wiemy, że samemu ciężko jest nadać jej kształt, a później go utrzymać, dlatego też zapraszamy Cię na nasz fotel – poznasz nowy wymiar pielęgnacji brody.

Każdą wizytę rozpoczynamy od badania Twoich indywidualnych potrzeb oraz sprawdzamy gęstość brody, kondycję włosów, oceniamy kształt twarzy, głowy i dopiero na tej podstawie sugerujemy jaka stylizacja będzie najlepsza. Wtedy zaczyna się czas dla Ciebie – prawdziwy relaks. W pozycji leżącej, z głową opartą o wygodny zagłówek, rozpoczynamy strzyżenie. Zakrywamy Twoje oczy gorącym ręcznikiem i pozwalamy Ci się zrelaksować.

Do pielęgnacji brody używamy: kartaczy, grzebieni, maszynek, trymerów, golarki taśmowej. Po skończonym strzyżeniu i konturowaniu czyścimy skórę pędzlem z talkiem barberskim. Na czystą skórę aplikujemy indywidualnie dobrany krem po goleniu. Brodę olejujemy lub balsamujemy, aby nadać jej połysk, odżywić ją, a także wygładzić. Po tym czasie prostujemy fotel i rozmawiamy o uzyskanym efekcie. Dzielimy się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji.

Istnieje możliwość, aby udać się z Barberem na prywatne zakupy do naszego Barber Shopu. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki największych barberskich marek: Proraso, Morgans, Uppercut, Pan Drwal, Cella.

rezerwuj wizytę

Strzyżenie brody kontur brzytwą 40 minut

Brzytwa to od lat symbol męskiego zarostu, brody i męskości. Słynna z kultowych scen w najlepszych filmach: Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, Strojem zabójcy Brian De Palma, The Untouchables – pamiętna scena z Robertem De Niro w roli Al Capone. Przekonaj się na własnej skórze, jakie to uczucie, gdy naostrzona brzytwa idealnie ścina Twój zarost, a jej chłodne ramię dotyka Twojego policzka. Strzyżenie wykonujemy z pełnym rytuałem ręczników, najpierw nakładamy gorący, aby przygotować szyję i twarz do golenia, a później zimny w celu zamknięcia porów i orzeźwienia skóry. Podczas strzyżenia używamy wielu indywidualnie dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych najlepszych światowych marek: Proraso, Morgans, Uppercut, Pan Drwal, Cella. To niezwykłe doświadczenie – gwarantujemy relaks w najlepszym stylu oraz pielęgnację, której potrzebujesz.