Kawa przed pracą w cichej, przytulnej atmosferze niedaleko Rynku? Marzysz o chwili relaksu w czasie przerwy na lunch? Doskonale! Pozwól, że zaproponujemy Ci odrobinę energii na resztę dnia. BlackBeard po salonie barberskim i sklepie z alkoholami, jest także komfortowym miejscem, które od rana serwuje dobrą kawę. Wrocław nawet w szarym świetle poranka, może być zdecydowanie piękniejszy, dzięki drobnej dawce kofeiny. Po tym jak centrum Wrocławia zaczęło poszerzać swój okręg turystyczny, a Nadodrze przechodzi rewitalizację, nadszedł wreszcie czas na kolejny fragment pięknych okolic samego Rynku. Warto je odwiedzić m.in. pod kątem gastronomicznym. Przytulna kawiarnia we Wrocławiu jest zawsze w cenie. BlackBeard od godziny 9 rano oferuje swoim gościom kawę, natomiast lokal jest dostosowany do tego, aby podczas porannego rytuału kawowego, zaplanować dzień, przeczytać gazetę czy po prostu zaznać chwili relaksu.

czas na kawę w BlackBeard

Klimatyczne kawiarnie a Wrocław

Wydawałoby się, że jedynie lokale znajdujące się na rynku są warte uwagi. Nie jest to jednak prawda, gdyż pod tym kątem Stare Miasto oferuje liczne malutkie, lecz klimatyczne kawiarnie. Wrocław wręcz słynie z tego, że w zasadzie każdym miejscu można znaleźć dla siebie coś ciekawego. Z pewnością takim miejscem jest BlackBeard. Wnętrze lokalu sprzyja skupieniu i pracy, a także spotkaniom towarzyskim w ciągu dnia. W kawiarnianym menu znajdują się klasyczne pozycje, takie jak:

  • espresso,
  • americana cafe,
  • latte,
  • cappuccino,
  • flat white.

Szczególnie ta ostatnia jest polecana jako najlepsza kawa we Wrocławiu. Obsługa to pewien standard, do którego BlackBeard już wcześniej przyzwyczaił swoich gości zarówno w salonie barberskim, podczas licznie organizowanych degustacji, jak i na co dzień podczas obsługi gości i Klientów sklepu stacjonarnego z selektywnie wybranymi alkoholami.

BlackBeard kawiarnia

BlackBeard kawiarnia – Wrocław

Spójrzmy prawdzie w oczy – najlepsza kawa we Wrocławiu to taka, której nagle potrzebujemy. Na terenie Wrocławia, w okolicy ulicy Tęczowej, Dworca Świebodzkiego, na pewno będzie to BlackBeard. Jeśli zależy Ci na odrobinie relaksu bądź przyjemnej przerwie w pracy, sprawdź naszą propozycję kawy dla Ciebie. Przyrządzimy dla Ciebie idealną kawę na resztę dnia. Jesteśmy pewni, że jedna czarna sprawi, że BlackBeard stanie się Twoim regularnym przystankiem na chwilę wytchnienia w trakcie tygodnia.

Najlepsza kawa we Wrocławiu

Menu kawiarni – BlackBeard

Zapraszamy również do cocktail baru w BlackBeard

Miejsce na spotkania firmowe