Tomasz Krzyk

Tomasz Krzyk

  Właściciel marki BlackBeard oraz twórca Rum Love Festiwal

  Swoją karierę rozpoczął od pracy jako barman oraz manager w najlepszych wrocławskich hotelach. Następnie kontynuował ją w gastronomii i branży alkoholowej, by dalej rozwijać zdobyte umiejętności. Obecnie właściciel marki BlackBeard – unikalnego miejsca, które łączy fryzjera męskiego z salonem alkoholowym oraz twórca i pomysłodawca Rum Love Festiwal, Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w POlsce, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

  Jednym z najważniejszych etapów w karierze Tomasza była praca w Bacardi Martini Polska, gdzie utrwalił swoją wiedzę z zakresu alkoholi. Z kolei podczas czasu spędzonego w Moët Hennessy Polska budował relacje z Partnerami i skupiał się na kanałach B2B jako Sales Development Executive. To właśnie te doświadczenia przyczyniły się do jego sukcesu z marką BlackBeard – miejscem wyjątkowym na mapie Wrocławia.

  Tomasz jest również założycielem marki Rum Love Festiwal Najbardziej Armoatycznego Festiwalu w Polsce – niezwykłego wydarzenia skierowanego do wielbicieli rumu. Jest to event znany nie tylko na mapie Polski czy Europy, ale i świata. Na polski Rum Love Festiwal przyjeżdżają fani rumu z najdalszych zakątków Polski i Europy, a każda kolejna edycja przyciąga nowych uczestników. 

  Tomasz należy także do grona jurorów prestiżowych festiwali rumów – m.in. w Berlinie czy podczas Martinique Rhum Awards 2019 o którym więcej można przeczytać tutaj: https://rumlovefestiwal.com/pl/martinique-rhum-awards-to-wspaniala-impreza/. Regularnie prowadzi szkolenia z alkoholi mocnych, głównie rumów, whisky i ginów – oczywiście w salonie BlackBeard, gdzie poza szkoleniami i degustacjami możesz oddać się w ręce profesjonalnego master barbera, zrelaksować się przy świetnym drinku i porozmawiać w grupie mężczyzn o podobnych zainteresowaniach.

  banner