Rum Love Festiwal to genialny cocktail

Piąta edycja Rum Love Festiwal odbędzie się już za chwilę. Festiwal ponownie odbędzie się, już po raz 5 , w Zajezdni Dąbie-Czasoprzestrzeń.

Organizatorzy przy każdej kolejnej edycji zapewniają najwyższą jakość i atrakcje, które mają zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta. Do tej pory odwiedzający Rum Love Festiwal nie byli rozczarowani i podobnie będzie i w tym roku.

Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce zaraża pasją do rumów

Uczestnicy poprzednich edycji festiwalu doskonale wiedzą co zobaczą, czego skosztują i w jakiej atmosferze spędzą dwa czerwcowe dni. Ten kto do tej pory nie miał okazji wzięcia udziału w wydarzeniu, powinien zdecydować się na odwiedzenie Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w Polsce. Innego tak aromatycznego i klimatycznego festiwalu w Polsce, po prostu nie ma. Wpisanie wydarzenia w swój kalendarz to konieczność.

Rum Love Festiwal to mieszanka bardzo udanego i smacznego koktajlu. Mieszanka zawiera wszystko, co ma jakikolwiek związek ze światem rumów. W jej skład, w różnych proporcjach, wchodzą takie elementy jak kilkaset rumów i kilkudziesięciu wystawców z całego świata. Do naczynia dolane jest też odkrycie z 2018 roku, brazylijska Cachaca, która w tym roku będzie wspierana przez meksykańską Charandę. Aromatu nadadzą też takie elementy jak kręcone na miejscu cygara i wydzielona strefa na zewnątrz, gdzie będzie można ich skosztować.

Miłośnicy i chętni na skosztowanie koktajli, odnajdą się w strefie koktajlowej, a tam swoje umiejętności będą prezentowali najlepsi barmani z najlepszych rumbarów w Polsce. Koktajl wypijemy w strefie relaksu z licznymi leżakami stojącymi na piasku – tak, jak na Karaibach – i wszechobecną muzyką z tego zakątku świata.

Obok rozstawione liczne punkty gastronomiczne, w razie apetytu, a w środku Zajezdni Dąbie, odbywały się będą zajęcia Master Class. To ostatnie dla tych głodnych nie tylko pysznych przekąsek, ale i wiedzy na temat rumów czerpanej od najlepszych ekspertów z całego świata.

Wszystkie te składniki, w połączeniu z serdecznymi i uśmiechniętymi twarzami, tworzą niepowtarzalną atmosferę, która wciąga na dwa dni absolutnie każdego. Podczas Rum Love Festiwal swoje miejsce znajdą zarówno amatorscy miłośnicy wyszukanych alkoholi z najdalszych zakątków świata, jak i ci nieco bardziej zaawansowani. Zaletą Rum Love Festiwal jest też bez wątpienia możliwość poznania smaków z całego świata, nie wyjeżdżając z Polski.

Rumy będące podczas Rum Love Festiwal dostępne są w sprzedaży w salonie BlackBeard przy ul. Tęczowej 57.

Do zobaczenia na Najbardziej Aromatycznym Festiwalu w Polsce

Wrocław 21-22.06.2024