Tomasz Krzyk - założyciel marki BlackBeard oraz Twórca jej konceptu

Swoją karierę rozpoczął od pracy jako barman oraz manager w najlepszych wrocławskich hotelach. Następnie kontynuował ją w gastronomii i branży alkoholowej, by dalej rozwijać zdobyte umiejętności. Obecnie właściciel marki BlackBeard – unikalnego miejsca, które łączy fryzjera męskiego z salonem alkoholowym oraz twórca i pomysłodawca Rum Love Festiwal, Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w POlsce, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Jednym z najważniejszych etapów w karierze Tomasza była praca w Bacardi Martini Polska, gdzie utrwalił swoją wiedzę z zakresu alkoholi. Z kolei podczas czasu spędzonego w Moët Hennessy Polska budował relacje z Partnerami i skupiał się na kanałach B2B jako Sales Development Executive. To właśnie te doświadczenia przyczyniły się do jego sukcesu z marką BlackBeard – miejscem wyjątkowym na mapie Wrocławia.

Tomasz jest również założycielem marki Rum Love Festiwal Najbardziej Armoatycznego Festiwalu w Polsce – niezwykłego wydarzenia skierowanego do wielbicieli rumu. Jest to event znany nie tylko na mapie Polski czy Europy, ale i świata. Na polski Rum Love Festiwal przyjeżdżają fani rumu z najdalszych zakątków Polski i Europy, a każda kolejna edycja przyciąga nowych uczestników. 

Tomasz należy także do grona jurorów prestiżowych festiwali rumów – m.in. w Berlinie czy podczas Martinique Rhum Awards 2019 o którym więcej można przeczytać tutaj: https://rumlovefestiwal.com/pl/martinique-rhum-awards-to-wspaniala-impreza/. Regularnie prowadzi szkolenia z alkoholi mocnych, głównie rumów, whisky i ginów – oczywiście w salonie BlackBeard, gdzie poza szkoleniami i degustacjami możesz oddać się w ręce profesjonalnego master barbera, zrelaksować się przy świetnym drinku i porozmawiać w grupie mężczyzn o podobnych zainteresowaniach.

Tomasz Krzyk jest twórcą oraz pomysłodawcą marki BlackBeard oraz od lat organizowanego Rum Love Festiwal – Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w Polsce pokazującą kulturę degustacji rumu, o którym więcej dowiecie się tutaj.

Najczęstsze pytania do nas

Jak najbardziej. Nasz salon funkcjonuje również jako miejsce na zorganizowane spotkania biznesowe, degustacje czy urodziny. Podczas tego typu wydarzeń oferujemy również możliwość skorzystania z naszego cocktail baru czy też przygotowania wybranej degustacji alkoholi w połączeniu z food pairingiem czy cygarami.