Bullfrog to powstała w 2013 roku włoska marka, która w swojej działalności połączyła krajowe (włoskie) tradycje z amerykańskimi inspiracjami zdobytymi przez jej twórcę podczas pobytu w Nowym Jorku. W Mediolanie, czyli stolicy mody, Romano Brida stworzył pierwszy barber shop, czyli salon, w którym mężczyźni mogą zadbać  nie tylko o włosy, ale również brodę. To właśnie w tym niewielkim salonie swoją prawdziwą historię rozpoczęła znana już na całym świecie marka Bullfrog.  Innowacyjną koncepcją amerykańskiego fryzjera zachwyciło się w już 2014 roku przedsiębiorstwo Percassi, które nabyło większość udziałów w Bullfrog.

Połączenie włoskiego temperamentu oraz amerykańskiego stylu od początku skazane było na sukces. Kreatywna praca koncepcyjna, dopasowanie do potrzeb klienta oraz autentyczność charakteryzująca każdy z podjętych kroków sprawiły, że marka bardzo szybko osiągała popularność we Włoszech oraz krajach ościennych. Kolejnym z kroków Bullfrog było zaoferowanie swoim klientom wysokiej jakości kosmetyków oraz akcesoriów przeznaczonych do pielęgnacji owłosienia.

Aktualnie w linii kosmetyków i gadżetów kosmetycznych Bullfrog znajdziemy m.in. dostosowane do męskich włosów szampony, a także kosmetyki stylizacyjne takie jak pasty do stylizacji brody, czy też toniki do układania włosów i pomady. Pośród autentycznych i nowoczesnych kosmetyków Bullfrog nie brakuje również wielofunkcyjnych żeli pod prysznic oraz maseł i kremów przeznaczonych pielęgnacji tatuaży. Mężczyźni szczególnie dbający o swoje brody znajdą tutaj ujarzmiające brodę olejki oraz balsamy i serum. Przysłowiową kropką nad i są kompozycje zapachowe Bullfrog, które uzupełnią stylizację każdego mężczyzny.

Marka Bullfrog to nowoczesny i minimalistyczny koncept, który powinien spodobać się każdemu mężczyźnie, który pragnie o siebie jeszcze lepiej zadbać. Sprawdzone kosmetyki, które pokochały miliony mężczyzn na całym świecie pozwolą ujarzmić niesforne owłosienie oraz brodę, która nie zawsze układa się tak jak byśmy tego chcieli. Włoska tradycja i nowoczesne wpływy amerykańskie to mieszanka warta poznania.

Przeczytaj także: