Slick Gorilla to nowa, wschodząca marka kosmetyków męskich z ulic angielskiego miasta Leeds. Główne założenie marki to tworzenie najlepszych produktów do pielęgnacji włosów dla wymagających dżentelmenów, którzy chcą wyglądać zawsze świetnie i przetrwać w codziennej, miejskiej dżungli. Marka pochodząca ze śródmieścia Leeds planuje uderzyć w miasto, a w zasadzie, szczerze mówiąc, nie w miasto, a we włosy.

Portfolio marki Slick Gorilla

Marka została stworzona z myślą o miejskiej dżungli. Do samej dżungli nawiązuje z resztą goryl obecny zarówno na opakowaniu, jak i w nazwie marki.
Pierwszym wprowadzonym na rynek produktem jest puder do włosów zwiększający objętość. Puder zapewnia naturalny wygląd i unosi włosy, aby nadać wrażenia większej objętości, ma on matowy efekt. Niewielką ilość pudru należy wysypać na dłoń i nakładać na suche włosy, puder wciera się we włosy stylizując fryzurę aż do otrzymania satysfakcjonującego efektu.
Kolejny produkt to pomada do włosów z gliny, która nie zawiera parabenów, wyprodukowano ją z naturalnych składników. Pomada pomaga oddzielić i wymodelować włosy, utrzymuje fryzurę w ryzach przez cały dzień. Pomada nadaje włosom także tekstury. Pomadę nakłada się na suche lub wilgotne włosy, do uzyskania ostatecznego kształtu włosy należy przeczesać grzebieniem.
Ostatnim produktem w portfolio marki jest Slick Gorilla Lightwork, czyli glinka do układania włosów. Nadaje włosom tekstury, ale jest znacznie lżejsza od pomady, nie utrwala ich aż tak mocno. Dobrze sprawdza się bez względu na rodzaj włosów, zapewnia naturalny wygląd i matowe wykończenie. Łatwo zmywa się ją szamponem do włosów.

Przeczytaj także: