Uppercut Deluxe jest australijską marką o nowoczesnym designie odwołującym się jednak do tradycji barberskiej. Sama nazwa konceptu jest uhonorowaniem Willy’ego Uppercut OShea – dziadka jednego z twórców.  Mottem tego świetnego boksera, a jednocześnie maksymą, która napędzała właścicieli Uppercut Deluxe są słowa mówiące, że ciężki początek stanowi o dobrym zakończeniu misji. Nie bez znaczenia jest oczywiście również inspiracja stylem fryzjerskim lat 50, która pozwoliła twórcom Uppercut Deluxe stworzyć nienachalny projekt, który pokochali mężczyźni nie tylko w Australii. Aktualnie Uppercut Deluxe włada sercami, a właściwie zarostem i włosami mężczyzn na całym świecie, w tym również w Polsce.

Wytrwałość i determinacja w tworzeniu marki

Kreatywność, ciekawy pomysł oraz umiłowanie tradycyjnej sztuki fryzjerskiej pozwoliło Luke’owi Newman oraz Steve’owi Purcell na rozwinięcie skrzydeł i stworzenie marki, dla której najważniejsze są wysokiej jakości produkty oraz zadowolenie klientów.  Pomimo początkowego niezrozumienia przez otoczenie wytrwale dążyli do celu i eksperymentowali z kolejnymi kosmetykami, aż powstała idealna Deluxe Pomade. Ciągłe praktykowanie sztuki fryzjerskiej oraz barberskiej pomogło twórcom w dalszym rozwoju i doprowadziło do międzynarodowego sukcesu marki.

W portfolio firmy znajdziemy nowoczesne kosmetyki, które dostosowane są dla mężczyzn w każdym wieku. Do kultowych już propozycji należą m.in. matowa pasta do włosów, balsam do brody oraz szampon do zmywania pomad. Równie wysoką skutecznością pochwalić mogą się wosk do włosów oraz olejek do brody. Dla panów poszukujących również akcesoriów pielęgnacyjnych przygotowane zostały grzebienie, szczotki do włosów oraz specjalnie skomponowane zestawy pielęgnacyjne. Twórcy nie zapomnieli również o profesjonalnych barberach, oni skorzystać mogą m.in. z pudru do stylizacji, kołnierzyków barberskich, czy też pelerynek. Pielęgnację brody z Uppercut Deluxe wspomóc można użyciem kremu do golenia oraz balsamu po goleniu. Do codziennej pielęgnacji polecane są również niezwykle miękkie ręczniki.

Kosmetyki Uppercut Deluxe znajdziesz w naszym barber shopie przy ul. Tęczowej 57, w swoim asortymencie posiadamy: pomady do włosów, pasty, olejki do brody oraz kartacze.

Przeczytaj także: