Marka Morgan’s Pomade jest jedną z najstarszych, niezależnych producentów kosmetyków do włosów w Anglii, jej założenie datuje się na 1873 rok. Obecnie Morgan’s to marka znana w wielu krajach na całym świecie. Morgan’s jest uosobieniem staroświeckich wartości w połączeniu z najnowszymi technologiami, oferując produkty wysokiej jakości. Zakład produkcyjny marki znajduje się w pięknym, nadmorskim kurorcie w hrabstwie Kent. W tym miejscu opracowana została szeroka gama produktów do pielęgnacji włosów i urody, duży nacisk kładzie się na dobrą jakość i naturalne składniki. Etyka biznesowa Morgan Pomade pozostaje wierna zasadom doskonałości, uczciwości i wartości, dzięki którym ich flagowa pomada Original Pomada odniosła taki sukces. Firma Morgan’s urozmaiciła ofertę przyciemniania włosów, która stała się niezwykle popularna. Obecnie gama produktów marki jest niezwykle szeroka i oferuje kosmetyki zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. W pielęgnacji męskiej znaleźć można zarówno kosmetyki do pielęgnacji włosów, jak i skóry. Najbardziej popularnym i najlepiej sprzedającym się produktem marki niezmiennie pozostaje Original Pomade, ale cała seria Retro Barber zyskuje na popularności na całym świecie.

Original Pomade marki Morgan’s

Pierwszym i najbardziej znanym produktem wypuszczonym na rynek przez Morgan’s Pomade w 1873 roku jest ciemna pomada do włosów Original Pomade. Produkt ten stopniowo przyciemnia siwe włosy przez okres od trzech do czterech tygodni bez użycia tradycyjnych barwników. Unikalna formuła pomady kontroluje, kształtuje i ożywia włosy, a także je nawilża. Regularne stosowanie zapewnia odpowiedni odcień koloru włosów w krótkim okresie czasu, efekt może być utrzymany poprzez rzadsze stosowanie. Pomada Morgan nadaje się do włosów każdego rodzaju i pomaga ożywić suche i łamliwe włosy oraz zachować zdrową skórę głowy. Wzbogacony o olej z kiełków pszenicy – zawiera witaminę E.

Portfolio marki Morgan’s Pomade

Najbardziej znanym produktem jest pomada Orignal Pomade wraz z całą serią produktów przyciemniających włosy. Na tym jednak nie koniec! Oferta marki jest naprawdę szeroka. Morgan’s proponuje także pomady do stylizowania włosów, szampony, toniki do włosów, a także wszelkiej maści produkty do stylizacji. Kosmetyki do włosów to jednak nie wszystko, marka oferuje także gamę kosmetyków do pielęgnacji brody. W ofercie znajdziemy szampony, olejki, kremy, a także grzebienie i szczotki do brody. Poza samą pielęgnacją Morgan’s Pomade produkuje także akcesoria do golenia: kremy, żele, niezwykle stylowe golarki, a także produkty po goleniu takie jak olejki i kremy. Każdy dbający o siebie mężczyzna powinien mieć swój zestaw kosmetyków do pielęgnacji, a w sklepach ciężko znaleźć ciekawe propozycje. Morgan’s posiada w zanadrzu także balsamy do ciała, peelingi i kremy w niezwykle stylowych, męskich opakowaniach. W kolekcji „Spa and Skin Care” znajduje się także męska świeca zapachowa i olejek do masażu.

Przeczytaj także: