Crop jest to jeden ze współczesnych popularnych stylów krótkiego strzyżenia męskiego. Często określana jest tez mianem „ Fryzury Cezara”.  Choć modna jest od niedawna, to za granicą zyskała już sobie rzeszę sympatyków. Jest to łatwa do stylizacji i nie wymagająca zbyt dużo czasu, ani luksusowych kosmetyków fryzura. French crop jest to łatwa w utrzymaniu i wszechstronna fryzura, która sprawdza się u mężczyzn w każdym wieku i noszących różne style.

Jak uzyskać fryzurę typu crop?

Boki tej fryzury należy przyciąć do żądanej długości maszynką. Najbardziej charakterystyczną cechą cropa jest oczywiście równo ścięta grzywka, która opada na czoło. W ten sposób świetnie maskuje zakola, co dla mężczyzn z tym problemem jest idealnym rozwiązaniem. Crop sprawia wrażenie, że pasm włosów jest znacznie więcej niż w rzeczywistości. Dzięki temu przerzedzenia udaje się dyskretnie zamaskować. Włosy na górze można przycinać na kilka różnych sposobów. Używając różnych technik strzyżenia możemy uzyskać wykończenie od chropowatego po bardziej wygładzone.

Jak stylizować cropa?

Ta krótka fryzura jest łatwa w utrzymaniu i idealna dla mężczyzn, którzy nie lubią spędzać dużo czasu na układaniu włosów a mimo to chcą wyglądać elegancko. French crop idealnie nadaje się dla panów o cienkich włosach i z zakolami. Do ułożenia tej fryzury wystarczy odrobina pudru do stylizacji włosów. Zapewni on włosom teksturę z matowym wykończeniem. Podniesie pasma u nasady i sprawi, że fryzura będzie pełniejsza.

Przeczytaj także:

Swagger and Jacks – historia męskich kosmetyków

Dbasz o brodę? Zadbaj o włosy na głowie

Pomysły na prezent na Dzień Chłopaka

Broda – jak ją zapuścić?

Bullfrog – włoska marka kosmetyków męskich

Cocktail bar

Slick Gorilla