Brytyjska marka Swagger&Jacks jest marką vintage, która otwiera swoje podwoje dla mężczyzn w każdym wieku. Posiadający ponad 34-letnie doświadczenie pomysłodawca marki mistrz fryzjerstwa Mark powołał w 2013 roku do życia unikalny koncept salonu fryzjerskiego odwołującego się do brytyjskiej tradycji barberskiej. W luksusowych wnętrzach mężczyźni mieli szansę nie tylko zadbać o swój zarost i owłosienie, ale również skorzystać z pierwszych produktów pielęgnacyjnych oraz stylizacyjnych powstałych pod logo marki Swagger&Jacks. Stałe powiększanie zespołu barberskiego pozwoliło marce zmienić siedzibę, która aktualnie znajduje się w niezwykle popularnym Norwich.

Doskonała znajomość potrzeb męskiego świata oraz zdobywane przez wiele dekad doświadczenie pozwoliło na stworzenie produktów, które spełniają najbardziej wyśrubowane kryteria wyboru. Aktualnie produkty spod szyldu Swagger&Jacks znane są już nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale również na całym globie ziemskim, w tym w Polsce. Kosmetyki i specyfiki pielęgnacyjne podzielić można na kilka głównych kategorii, które idealnie opisują ich przeznaczenie. W Swagger&Jacks znajdziemy produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, jak i golenia oraz pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy. Olejki do pielęgnacji brody, balsamy oraz woski są specyfikami, które podobnie jak inne produkty marki tworzone są wyłącznie z najwyższej jakości składników. Mistrz fryzjerstwa nie zapomniał również o wodach kolońskich, które są wybierane przez coraz młodszych mężczyzn.

Zestawy prezentowe od Swagger and Jacks

Na specjalne okazje przygotowane zostały specjalne zestawy prezentowe, które pomogą każdemu mężczyźnie nie tylko o siebie zadbać, ale również odpocząć i zrelaksować się. W Swagger&Jacks najważniejsze jest zadowolenie klienta oraz zadbanie o jego brodę i owłosienie jak najlepiej. Doświadczenie, wiedza oraz ciągłe poszerzanie własnych umiejętności okazało się kluczem do międzynarodowego sukcesu. Swagger&Jacks to marka, którą musi poznać każdy mężczyzna.

Produkty Swagger and Jacks dostępne są w naszym salonie fryzjerskim przy ul. Tęczowej 57.

Przeczytaj także: