Dzień Chłopaka – 30 września to doskonała okazja, by obdarować naszego chłopaka, partnera, narzeczonego, czy też męża lub po prostu przyjaciela. Prezent na Dzień Chłopaka nie może być jednak sztampowy. W BlackBeard znajdziesz wiele nietypowych pomysłów, które sprawią, że ten dzień będzie nie tylko wyjątkowy, ale również oryginalny w swojej formie.

Wizyta u barbera, czyli oryginalny prezent na Dzień Chłopaka

Zarost lub włosy to ważne elementy stylu Twojego mężczyzny? Już dzisiaj zarezerwuj dla niego wizytę w salonie barberskim BlackBeard. Podczas pielęgnacji lub stylizacji nie tylko nie będzie się nudził, ale również będzie miał okazję spróbować jednego alkoholi często niedostępnych w regularnej sprzedaży w zwykłych sklepach z alkoholem.

Nic nie koi nerwów tak jak szklanka odpowiednio dobranego whisky czy kieliszek rumu. A po barberskiej usłudze, możesz obdarować go wybranym alkoholem lub zestawem kosmetyków, które także nabędziesz w salonie barberskim przy ulicy Tęczowej 57 we Wrocławiu. Za usługę możesz zapłacić podczas wizyty, lub podarować mężczyźnie spersonalizowany voucher na usługi w salonie barberskim BlackBeard.

Alkohol zawsze daje radę, czyli fajny prezent na Dzień Chłopaka

Alkohol często bywa nazywany dobrym przyjacielem mężczyzn. Dzień Chłopaka to idealna okazja, by zaproponować mężczyźnie zakup ulubionego rumu lub też wybór zupełnie nowego, dotąd nieznanego. W BlackBeard profesjonaliści chętnie pomogą w wyborze, a także opowiedzą trochę o wybranym rodzaju alkoholu. Oczywiście wybrać można również voucher, który uprawni obdarowanego do samodzielnego zakupu alkoholu.

Jeżeli do obdarowania jest większa liczba mężczyzn, pokusić można się na grupową degustację wina lub innego typu alkoholu. Podczas spotkania mężczyźni poznają historię danego alkoholu, a także zasmakują go w miłym towarzystwie.

Kosz upominkowy, czyli nietypowy prezent na Dzień Chłopaka

Klasyczne kosze upominkowe również znajdziesz w BlackBeard. Kompozycję alkoholi oraz przysmaków delikatesowych możemy wykonać zgodnie z Twoimi wskazówkami lub po prostu zaproponujemy Ci jedną z naszych propozycji. Do tworzenia koszy podarunkowych wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości alkohole i produkty spożywcze.

Kosze podarunkowe są świetnym pomysłem, gdy obdarowujemy większą ilość mężczyzn. Każdy z koszy może różnić się od pozostałych, naszym ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia.

Pomysły na Dzień Chłopaka niespotykane prezenty w BlackBeard

Nadal zastanawiasz się co kupić na Dzień Chłopaka? Jeżeli osobą, którą pragniesz obdarować jest Twój partner, zawsze możesz go zapytać, o to co sprawiłoby mu przyjemność. W sklepie internetowym BlackBeard – barber shopie każdy mężczyzna może wybrać coś dla swojej brody, włosów, a także wąsów. Starannie wyselekcjonowane kosmetyki pielęgnacyjne i przeznaczone do stylizacji na pewno ucieszą każdego włosomaniaka i brodacza, zwłaszcza, że są to produkty rekomendowane i sprawdzone przez barberów.

W internetowej odsłonie BlackBeard znajdziemy olejki do brody, pomady do włosów, a także specjalistyczne szampony do włosów i brody oraz pasty do zębów. Z barber shopem codzienna pielęgnacja wcale nie musi być nudna i sztampowa.

Dzień Mężczyzny, a może Dzień Chłopaka?

W Polsce bardziej popularnym świętem jest obchodzony 30 września Dzień Chłopaka. Nie oznacza to jednak, że naszych mężczyzn nie możemy również obdarowywać 10 marca, czyli w Międzynarodowy Dzień Mężczyzny. Święto to choć młodsze niż Dzień Chłopaka, także jest świetną okazją do sprezentowania małego podarunku.

W BlackBeard – męskim salonie fryzjerskim spełniamy męskie marzenia przez cały rok, dlatego zachęcamy do obdarowywania swoich mężczyzn nie tylko w czasie ich świąt!

Przeczytaj także:

Niebanalne prezenty, które sprawią obdarowanym radość