Co wspólnego z alkoholem może mieć polska firma produkująca kosmetyki dla mężczyzn? Jak się okazuje – bardzo dużo. Pan Drwal to marka, która swój sukces zawdzięcza głównie wyrafinowanym aromatom niepowtarzalnych produktów dla panów. A czy można chcieć czegoś więcej niż naturalny, męski kosmetyk o wyjątkowym perfumowanym zapachu, który na długo pozostaje na skórze?

Historia Pana Drwala

Marka Pan Drwal to dziecko trzech Polaków – Marty, Łukasza i Dawida, którzy podczas podróży między Poznaniem, a Gdańskiem podjęli decyzje o stworzeniu wyjątkowego projektu oraz miejsca dedykowanego dla mężczyzn. Co ich wyróżnia? Przede wszystkim tworzą swoje kosmetyki dla mężczyzn od podstaw, co daje im przewagę nie tylko w jakości, ale także w niebanalnym designie i wyjątkowych aromatach. Właściciele marki Pan Drwal sami podkreślają, że to właśnie stworzenie aromatu ich produktów do pielęgnacji, zajmuje najwięcej czasu, ponieważ tworzą je przy współpracy z profesjonalnymi perfumiarzami.

Wszystkie kosmetyki Pana Drwala produkowane są z najwyższą starannością, przy użyciu naturalnych olejków i odżywczych protein roślinnych. Dzięki takiemu podejściu, marka może pochwalić się kosmetykami dla mężczyzn wolnymi od szkodliwych konserwantów, które zawierają jedynie 5% nieszkodliwych substancji dodatkowych, dbających o konsystencję oraz składniki kompozycji zapachowej. To po prostu rewelacyjne, intensywne i długotrwałe kosmetyki dla mężczyzn.

Kosmetyki dla mężczyzn o zapachu whisky

Nie pisalibyśmy jednak o Panu Drwalu, gdyby nie fakt, że marka ta stworzyła wyjątkową linię kosmetyków pielęgnacyjnych dla mężczyzn o charakterystycznym zapachu jednej z najlepszych whisky na świecie! Wyjątkowa seria inspirowana trunkiem Bulleit Bourbon, to jedne z najbardziej charakterystycznych produktów Pana Drwala. Połączenie nut karmelu, pomarańczy, pieprzu i słodkiej papryki, a do tego klasyczny kolor whisky, w którym dostępne są kosmetyki z tej linii, to idealne połączenie dla miłośników Bulleit Bourboun.

Seria Pan Drwal Bulleit Bourboun początkowo składała się tylko z kilku produktów dla mężczyzn o intensywnym zapachu whisky. Aktualnie linia, to nie tylko woda po goleniu czy perfum, ale także olejek, balsam czy szampon do brody, szampon do włosów, żel pod prysznic, jak również wyjątkowe zestawy prezentowe zamknięte w eleganckich drewnianych opakowaniach czy zawieszki zapachowe.

Kosmetyki dla mężczyzn Pan Drwal

Linia kosmetyków dla mężczyzn Bulleit Bourboun o zapachu whisky to rewelacyjna kooperacja dwóch manufaktur – Pana Drwala i Bulleit Bourbon, które słyną z wysokiej jakości produktów oraz niezwykle starannego podejścia do swojego rzemiosła. Produkty dla mężczyzn o zapachu whisky tworzone są w manufakturze Pan Drwal z naturalnych składników, których aromat przywodzi na myśl bursztynowy trunek marki Bulleit Bourbon. To idealna propozycja na prezent dla koneserów takich trunków, ponieważ profesjonalne produkty barberskie, które oferuje firma Pan Drwal nie są testowane na zwierzętach, nie posiadają w składzie produktów pochodzenia zwierzęcego i są przebadane dermatologicznie.

Zainteresują Cię również:

Swagger and Jacks – historia męskich kosmetyków

Włoska historia marki Proraso

Morgans Pomade najstarszym producentem kosmetyków do włosów w Anglii

Prosecco czy cava?

Aperol Spritz

Odwiedź naszą kawiarnię i barbera.