Michał Hadasik to niepokorny artysta, który swoje życie rozpoczął 6 kwietnia 1992 roku w Opolu. Jego edukacja muzyczna rozpoczęła się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu, jednak ze względu na pobudki światopoglądowe oraz konflikt interesów szkoły nie ukończył. Opuszczenie szkoły nie przeszkodziło jednak młodemu artyście na skupieniu się na własnej ścieżce rozwoju oraz dalszym pielęgnowaniu swojej pasji i tworzeniu własnej marki zarówno we Wrocławiu, jak i w całej Polsce. W międzyczasie z wyróżnieniem ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Michał Hadasik jest założycielem wrocławskiej Sceny pod Regałem, która mieści się w sławiącej piosenkę literacką oraz poetycką Kawiarni Literatka. To właśnie w tym miejscu młodzi artyści mają szansę zaprezentować się szerszemu gronu odbiorców. W Kawiarni Literatka życie artystyczne tętni cały czas. Organizowane są tutaj Recitale Piosenki Literackiej, noce bluesa oraz flamenco, a także regularne spotkania międzynarodowe. Od 2019 roku w Kawiarni działa również scena teatralna będąca wynikiem współpracy z Teatrem Konstelacje.
W swojej codzienności Michał Hadasik jest artystą niezależnym, niesztampowym łączącym w swojej twórczości wiele elementów szeroko pojętej sztuki (piosenka, teatr, taniec oraz filozofia). Jest on jednym z głównych taperów Dolnego Śląska. Może pochwalić się współpracą m.in. z Teatrem Capitol, Teatrem im. Wojciechowskiego, czy też Teatrem Polskim i Teatrem Konstelacje. Ta nieszablonowa osobowość to ponadto aktywista, społecznik oraz organizator charytatywnych koncertów organizowanych w Filharmonii Opolskiej. W swoim portfolio ma również organizację imprez i happeningów na terenie całego województwa dolnośląskiego.
Michała Hadasik spotkać możemy m.in. w ukochanej Kawiarni Literatka, Hotelu Monopol, czy też Vertigo Jazz Club. Do jego stałych lokalizacji należy także Młoda Polska, BlackBeard oraz La Scala i Nowy Dwór. Kalambur i wrocławski rynek to kolejne miejsca, gdzie nie może go zabraknąć. W okresie letnim na rynku we Wrocławiu wciela się w rolę buskera. W prywatnym życiu podróżnik, autostopowicz, a także wielbiciel płyt winylowych, fan niemego kina, impresjonizmu oraz sztuk medycznych Dalekiego Wschodu.