Już 10 i 11 maja w Warszawskim EXPO XXI odbędzie się wydarzenie bez precedensu. Tuż po majowym weekendzie będzie mieć miejsce pierwsza edycja Luxury Cranival – wyjątkowego festiwalu marek luksusowych i premium.

Podczas wydarzenia zaprezentują się wyłącznie renomowane i luksusowe marki z branży mody, akcesoriów, kosmetyków, motoryzacji, alkoholi i wielu innych. I tak, stworzą one bary z najwyższej jakości trunkami: szampanami, whisky, rumem, ginem czy wybornymi winami oraz wyodrębnione strefy dla Pań i Panów.

Każdy z partnerów wydarzenia pozwoli gościom nie tylko poznać produkty ze swojego portfolio, czy dokonać zakupów. Podczas Luxury Carnival nie zabraknie rozrywki oraz wydarzeń o charakterze dydaktycznym. Stworzone zostaną kameralne strefy – specjalnie do prowadzenia indywidualnych prezentacji marek animowanych przez ich ambasadorów. Panie będą mogły wnikliwie przyjrzeć się trendom dotyczącym ekskluzywnych kosmetyków, makijażu i mody; Panowie – porozmawiać z wytwórcami luksusowych zegarków czy poznać tajniki miarowego szycia garniturów i koszul. Odbędą się również seminaria oraz konsultacje eksperckie, podczas których partnerzy Luxury Carnival zaprezentują swoją ofertę, a każdy uczestnik otrzyma szansę wzięcia udziału w loterii oraz wygrania atrakcyjnych nagród.

Goście wydarzenia mogą liczyć na szeroki wachlarz marek dobrze znanych miłośnikom elegancji, świetnych alkoholi czy ekskluzywnej motoryzacji. Zapewniono obecność najbardziej rozpoznawalnych, jak i mniej znanych brandów. Wszystko to w nietypowej oprawie.

Impreza ma charakter festiwalowy. Ta formuła inspirowana jest szwajcarskimi i nowojorskimi przykładami, do których trudno się dzisiaj gdziekolwiek odnieść. Muzyka grana na żywo przez profesjonalnych muzyków jazzowych i kameralnych zaaranżuje niepowtarzalny klimat. Atrakcyjna reżyseria świateł i fascynująca scenografia stworzą wyjątkową atmosferę wydarzenia, które może stać się alternatywą dla weekendowego wyjścia przyjaciół w piątkowy i sobotni wieczór.

Zainteresują Cię również:

Zbliża się Twój wieczór panieński, kawalerski? – zapraszamy do BlackBeard

Sety degustacyjne w BlackBeard

Alkohole świata – BlackBeard

Jak wygląda degustacja whisky?