Męski salon fryzjerski kojarzy Ci się wyłącznie z możliwością zadbania o fryzurę, czy brodę? Nic bardziej mylnego! Innowacyjny barber BlackBeard to miejsce, w którym nie tylko zastosujesz zabiegi pielęgnacyjne na brodę oraz włosy, ale również oddasz się chwili zapomnienia i rozbudzisz swoje kubki smakowe podczas degustacji wyjątkowych alkoholi.

Nietypowe spotkania firmowe tylko w BlackBeard

Spotkania firmowe to coraz częstszy sposób integracji pośród pracowników, a także pomysł na zintegrowanie firmy z klientami i kontrahentami. Spotkania integracyjne organizowane przez BlackBeard to jednak nie tylko degustacje alkoholi, ale przede wszystkim magiczne przeżycia, które w późniejszym czasie są wielokrotnie wspominane przez gości.

Zastanawiasz się co wpływa na ich popularność ? W przypadku BlackBeard jest to atmosfera. Przyjacielskie podejście do każdego gościa, luźny dress code, a także profesjonalna obsługa to główne zalety naszych spotkań firmowych. Każda integracja jest przygotowywana przez nas od podstaw, dlatego też efekt końcowy jest zawsze zgodny z oczekiwaniami Zleceniodawcy.  

Nasze degustacje alkoholi to jednak, nie tylko delektowanie się smakiem i aromatem rumu czy whisky. Podczas każdego spotkania, staramy się przekazać naszym gościom jak najwięcej informacji na temat proponowanych przez nas alkoholi. Pragniemy by wiedza, którą posiadamy była szerzona i docierała do jak największej liczby osób.

Nie posiadasz firmy, ale również chciałbyś zorganizować spotkanie z degustacją alkoholi? Serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Nasze alkohole czekają na nowych gości, którzy będą się w nich rozsmakowywać.

Może nie tylko degustacja?

W naszym salonie, oprócz pielęgnacji włosów i brody, a także organizacji spotkań firmowych i degustacji alkoholi, zajmujemy się również sprzedażą alkoholi. Sklep z alkoholami przy Tęczowej 57 znajdziesz szeroki asortyment, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Nasi pracownicy, a także właściciele obiektu, bardzo chętnie doradzą w kwestii wyboru alkoholu oraz podzielą się swoją wiedzą.

Alkohole przez nas sprzedawane mogą być również częścią zestawów upominkowych. Kosze podarunkowe tworzymy zarówno z samych alkoholi, jak i wysokiej jakości produktów spożywczych. Przede wszystkim stawiamy na wysokiej jakości kawy, herbaty oraz słodycze, produkty regionalne, jednak nie odmawiamy również indywidualnym potrzebom klientów. Alkohol nie jest obowiązkowym elementem wyposażenia zestawu!

Jesteś ciekawy, naszej degustacji alkoholi, a może chciałbyś zorganizować u nas biznesowe spotkanie firmowe w połączeniu z kameralną degustacją czy cateringiem dla firm? Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Przeczytaj także:

Luksusowe alkohole to nie moda, ale również sposób na zarobek

Utracone legendy whisky wracają dzięki The Lost Distillery

Niebanalne prezenty, które sprawią obdarowanym radość

Alkohole na kieliszki – czyli jak podkręcić atmosferę i klimat?