Alkohole na kieliszki? Rumy, giny, whisky, wina na porcje? BlackBeard robi kolejne kroki do przodu i jeszcze bardziej podkręca wyjątkową atmosferę, którą charakteryzuje się barbershop i sklep z wyjątkowymi alkoholami. Od września klienci mogą kupić alkohol na porcje oraz spędzić w lokalu więcej czasu niż do tej pory.

Alkohole na porcje? Tak to możliwe w BlackBeard

BlackBeard idealnie nadaje się na spokojne spędzenie wieczoru, przy porcji doskonałego alkoholu ze znajomymi, a także na rozkoszowanie się smakiem cygara. Miejsce do tej pory znane przede wszystkim jako Barber shop oraz Barrel House (czyli sklep z wyjątkowymi alkoholami), będzie miało dodatkowe, drobne, ale niezwykle znaczące usługi.

Przede wszystkim możliwe jest zakupienie alkoholu na porcje. Do tej pory takiej opcji nie było, a częstowani alkoholami byli tylko goście korzystający z usług barberów. To rozwiązanie pozwala na spróbowanie i zapoznanie się z nieznanymi nam smakami i markami alkoholu, w bardzo przystępnej cenie. Przewidziane są także specjalne sety degustacyjne, w których znajdzie się kilka kieliszków o różnej zawartości, a także cocktail bar z ofertą perfekcyjnie przygotowanych i autorskich koktajli.

To idealne miejsce na wieczorny before, to także miejsce, w którym można w przemiłej atmosferze poczekać na kolegę korzystającego z usług barbera i poznać wiele nowych smaków.

Miejsce znajdzie się także dla fanów kawy, którzy uwielbiają przytulne i klimatyczne kawiarnie. Wnętrza BlackBeard nie trzeba nikomu polecać ani zachwalać, bo skórzane kanapy i industrialny budynek, samodzielnie pozycjonują lokal wysoko na liście ciekawych kawiarni do odwiedzenia we Wrocławiu. Okoliczni mieszkańcy cenią sobie także kawę na wynos, która również dostępna jest w BlackBeard. Spokój cisza i niespotykane w żadnym innym miejscu we Wrocławiu, wysokie półki z alkoholami, to ciekawe miejsce na Intagramowe zdjęcia.

Zmiany dotyczą nie tylko samych usług. Nieco inne jest także wnętrze lokalu. Wydzielona została przestrzeń, w której będzie można palić cygara, a także zmieniono wystrój dotychczasowej sali głównej BlackBeard. Duży dębowy stół, zastąpiły stoliki, przy których może usiąść obecnie więcej osób. W okresie letnim natomiast przed lokalem mieszczącym się przy ulicy Tęczowej 57, dostępny będzie ogródek z kilkoma miejscami.

Wszystkie zmiany wynikają z chęci dostarczenia gościom BlackBeard jak najlepszej atmosfery związanej z rumem, whisky i cygarami. Doświadczeń tych dostarczają właśnie BlackBeard, ale także projekty związane z miejscem, czyli Rum Love Festiwal, licznie odbywające się degustacje i Taras 13 by Rum Love Festiwal, który powstał w tym roku na tarasie Hotelu Monopol w samym centrum Wrocławia.

Przeczytaj także:

Degustacje i spotkania firmowe w BlackBeard? To musi być coś

Jakie wino na prezent, czyli krótki poradnik dla opornych

Wszystko czego możesz chcieć w prezencie świątecznym