Zarówno wieczór kawalerski, jak i wieczór panieński to te wydarzenia, które w życiu zdarzają się zazwyczaj tylko raz. Nic więc dziwnego, że dokładamy wszelkich starań do tego, żeby uczynić tę imprezę wyjątkową i niepowtarzalną. Organizacja wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego zwykle leży w zakresie obowiązków świadka i świadkowej, a jeśli jest inaczej – najbliższych przyjaciół czy zaufanych członków rodziny. Każdy organizator ma jeden, główny cel – chce aby przyszła panna młoda czy też przyszły pan młody, spędzili ten wieczór w miły sposób i zyskali dzięki temu kolejne, pozytywne wspomnienia. Organizacja takiej imprezy to z roku na rok coraz większe wyzwanie. Pomysły na kawalerski czy panieński są coraz bardziej oryginalne, coraz trudniej jest uczestników czymś zaskoczyć i sprawić, że organizowana impreza będzie tą niezapomnianą. Wieczór panieński i kawalerski to obecnie nie tylko wyjście do klubu z grupą znajomych, a wydarzenie, które musi się wyróżniać i zapewniać szereg atrakcji.

Nietuzinkowy pomysł na wieczór kawalerski czy panieński

Wieczory kawalerskie i panieńskie to coraz bardziej wymagające imprezy z mnóstwem atrakcji, quizów i zabaw. Standardowe wyjście do klubu w dzisiejszych czasach jest już raczej niewystarczające. Nietuzinkowym pomysłem na wieczór kawalerski czy panieński może być zorganizowana w profesjonalny sposób degustacja alkoholi. Takie dwugodzinne spotkanie to doskonała okazja do tego, żeby dowiedzieć się nieco więcej na temat trunków i koktajli, miło spędzić czas w gronie znajomych, a także spróbować nowych smaków. Alkohol od zawsze towarzyszył wieczorom kawalerskim i panieńskim, a degustacja alkoholi to po prostu ciekawszy i bardziej oryginalny sposób jego spożywania. Takie spotkanie pozwoli uczestnikom wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego lepiej się poznać i będzie świetnym wprowadzeniem do dalszej części wieczoru.

Degustacja whisky, rumu i cocktail w ramach wieczoru kawalerskiego/panieńskiego

Spotkanie opierające się na degustacji alkoholu to wiele różnych opcji. W zależności od preferencji pana młodego czy też panny młodej, w ramach wieczoru kawalerskiego/panieńskiego degustować można whisky, rum, a także przeróżne koktajle, które na bazie tych alkoholi można stworzyć. Spektrum degustowanych alkoholi powinno być dostosowane do preferencji panny czy kawalera, a także zgromadzonych na takim spotkaniu gości.

Before party przed wieczorem kawalerskim/panieńskim

Zwykle przed tradycyjnym wyjściem do klubu organizuje się before party, które nastawione jest na lepsze zapoznanie się uczestników, rozmowę, a któremu zwykle towarzyszy alkohol. W czasie before party przed wieczorem kawalerskim/panieńskim często organizowane są gry, zabawy i quizy. Świetnym urozmaiceniem takiej przed-imprezy może być właśnie degustacja alkoholi, w trakcie której uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę i rozluźnić się przy drinku.

Prezent na wieczór panieński/kawalerski

Każdemu wieczorowi kawalerskiemu czy panieńskiemu towarzyszy zwykle prezent wręczany kawalerowi czy też pannie. Panom zazwyczaj sprezentowuje się spinki do mankietów, szklanki do whisky, kufle do piwa i inne męskie gadżety. Paniom wręcza się bieliznę, kieliszki do wina czy też biżuterię. Zarówno w przypadku Pań i Panów doskonałym prezentem może okazać się dobrany do upodobań i preferencji alkohol, który można nabyć w sklepie BlackBeard. Innym pomysłem, w przypadku kiedy degustacja nie jest częścią kawalerskiego czy panieńskiego, może być właśnie degustacja alkoholi. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się jeśli pozostali uczestnicy wieczoru kawalerskiego/panieńskiego nie są chętni na wzięcie udziału w degustacji.

Wieczór kawalerski i panieński – Wrocław

BlackBeard to miejsce, gdzie można zorganizować niezwykły wieczór kawalerski i panieński we Wrocławiu. Wieczór panieński czy kawalerski można połączyć z degustacją alkoholi. Takie spotkanie może odbyć się w grupach od 6 do 20 osób, obywa się ono przy dużym dębowym stole w loftowym wnętrzu salonu BlackBeard. Dwugodzinne spotkanie to świetna okazja na lepsze zapoznanie się uczestników, w trakcie degustacji alkoholi uczestnicy zapoznają się z historią alkoholi oraz poznają sposoby na to jak spożywać i jak dobrać idealny alkohol dla siebie.

Przeczytaj także:

Degustacje i spotkania firmowe w BlackBeard? To musi być coś

Alkohole świata – BlackBeard

Jak wygląda degustacja whisky?

Alkohole świata – BlackBeard

Sety degustacyjne w BlackBeard