Nie przestawaj, dopóki cały świat Cię nie usłyszy

Ten cytat to główna zasada działania tureckiej grupy Asil, która jest producentem i dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków dla mężczyzn Nishman. Kosmetyków niezwykłych, ponieważ jak sama marka Nishman twierdzi, są to produkty dla „City Gentelman”, czyli nie dla każdego. Dzięki wizjonerskim pomysłom dotyczącym branży kosmetycznej dla panów, Nishman osiągnęła ogromny sukces w 40 krajach na całym świecie i nie planuje na tym poprzestać!

Historia firmy Nishman

Grupa Asil w skład której wchodzi marka Nishman powstała w 2016 roku, założona przez wizjonera, których chciał całkowicie odmienić rynek kosmetyków dla mężczyzn. Metodą prób i błędów, przez wiele lat firma Nishman zdobywała doświadczenie, aby stworzyć profesjonalne produkty specjalnie dla salonów fryzjerskich z myślą o mężczyznach.

Na wyjątkowość marki składają się nie tylko wysokiej jakości kosmetyki dla mężczyzn, ale również ich niepowtarzalne aromaty oraz ekologiczne, zaprojektowane specjalnie dla Nishman opakowania w wyrazistych kolorach. Ich nowoczesne podejście i szybki rozwój, pozwolił firmie zająć wysokie i eksperckie miejsce w branży kosmetycznej. Rozwinęli regularną i wieloletnią współpracę z ponad 40 krajami, a to jeszcze nie koniec, ponieważ Asil Group chce się stać firmą globalną.

Producent męskich kosmetyków

Nishman to po prostu genialny producent męskich kosmetyków, które nie tylko pozwalają ułożyć fryzurę i zadbać o włosy, ale również zadowalają przystępnymi cenami oraz wyjątkowymi połączeniami zapachów. Kosmetyki dla mężczyzn Nishman to koktajle różnych, zaskakujących aromatów dla mniej i bardziej wymagających panów. Nie ulega jednak wątpliwości, że wysoka jakość produktów Nishman i ich niekonwencjonalne podejście do branży sprawiło, że na długo pozostanie na szczycie najlepszych marek z kosmetykami dla panów.

„Aromatyczna baza z białych kwiatów, doprawiona cytryną i paczulą.” Czy ten fragment nie brzmi znajomo? Nie, to nie opis smaku kolejnego dobrego whisky, tylko zapachu jednego z produktów po goleniu firmy Nishman. Dodajmy do tego pomadę o zapachu coli i mamy gotowy zestaw prawdziwego dżentelmena. Te niecodzienne połączenia są niewyobrażalnie męskie, a jednocześnie intensywne i długotrwałe, tak, żebyśmy mogli cieszyć się ich zapachem przez cały dzień.

Prawdziwie męskie kosmetyki Nishman

Nie będziemy Was przekonywać do tego, że produkty dla mężczyzn marki Nishman są rewelacyjne i każdy powinien je przetestować. Żałujemy jednak, że za pośrednictwem tego wpisu nie możemy przesłać Wam choć jednego z wyjątkowych zapachów, które serwuje nam ta turecka marka. Słodka wanilia, kwaśne owoce leśne, mango, a nawet zapach coli to wysokiej jakości aromaty, które pozostają na ciele przez cały dzień. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Pamiętajcie, że o byciu prawdziwym dżentelmenem, nie świadczy tylko bogata kolekcja wysokoprocentowych whisky w barku!

Zainteresują Cię również:

Swagger and Jacks – historia męskich kosmetyków

Włoska historia marki Proraso

Pan Drwal – kosmetyki o zapachu najlepszego whisky na świecie

Odsiwianie, czyli jak naturalnie pozbyć się siwych włosów

Gin największą kategorią wśród alkoholi

Historia marki Reuzel