Piracka flota marki The Bluebeards Revenge to już klasyczne kosmetyki dla prawdziwych mężczyzn, pochodzące z Wysp Brytyjskich, których nie powstydziłby się sam Czarnobrody. Produkty oznaczone banderą piracką w niebieskim lub białym kolorze to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla marynarzy i piratów, ale również mężczyzn, którzy borykają się z problemami twardej jak piasek brody!

Historia The Bluebeards Revenge

Wyobraźcie sobie mroźny, zimowy wieczór w 2009 roku i grupę mężczyzn popijających najlepszy rum. To dość klarowna sytuacja, podczas której padło to kluczowe wyzwanie: znaleźć produkty do pielęgnacji zarostu, które poradzą sobie z najuporczywszą i najtrudniejszą brodą na świecie. Długie poszukiwania śmiałków, nie przyniosły jednak zadowalających efektów i już mieli się poddać, zostać z niczym, kiedy… wpadli na genialny pomysł!

Pomysł ten zaowocował latem 2010 roku, kiedy to marka The Bluerbeards Revenge zaprezentowała swoje pierwsze produkty do pielęgnacji zarostu dla mężczyzn, oznakowanych logo z czaszką i piszczelami. Wieści o tych nowoczesnych oraz wizjonerskich produktach, szybko poszły w świat przy pomocy sieci i magazynów dla mężczyzn, aby niedługo później wypełnić siedzibę firmy The Bluebeards Revenge licznymi nagrodami za najlepsze męskie produkty do pielęgnacji.

Arsenał The Bluebeards Revenge dba o środowisko

Produkując i dystrybuując kosmetyki dla mężczyzn do ponad 100 krajów na świecie, marka The Bluebeards Revenge jest świadoma swojego wpływu na środowisko, dlatego podejmuje liczne kroki, aby zadbać o planetę prawdziwych piratów.

Prawdziwy pirat utrzymuje morze w czystości

To jedna z odpowiedzi na ankietę dotyczącą recyklingu, którą firma przeprowadziła w 2019 roku wśród swoich klientów. Jednocześnie ten cytat zawiera wszystko to, co dla The Bluebeards Revenge najważniejsze – wysokiej jakości kosmetyki dla mężczyzn, które nie zaśmiecają środowiska naturalnego. Marka postawiła sobie za cel, aby do 2025 roku jeszcze bardziej zadbać o recykling opakowań, w których możemy kupić ich produkty. Dodatkowo już ponad 75% kosmetyków marki jest przyjazna dla wegan, co świadczy o ich dążeniu do rezygnowania ze składników pochodzenia odzwierzęcego.

Męskie kosmetyki The Bluebeards Revenge wolne od wad

Marka The Bluebeards Revenge produkując swoje kosmetyki do pielęgnacji zarostu, dba naprawdę o wszystko! Nie tylko zwracają uwagę na ekologiczne opakowania oraz przyjazny dla środowiska skład, ale również nie testują swoich produktów na zwierzętach.

Wszystkie testy kosmetyków dla mężczyzn prowadzone są w ich laboratoriach i opiniowane przez profesjonalnych fryzjerów – zdaniem The Bluebeards Revenge, tylko w ten sposób można stworzyć rewelacyjny produkt, który jednocześnie jest bezpieczny. Po prostu możesz usiąść, zrelaksować się i cieszyć niesamowitymi efektami pracy z ich produktami do pielęgnacji zarostu!

Kosmetyki dla mężczyzn, które działają

Niepodważalnym faktem jest to, że w dzisiejszych czasach produkty dla mężczyzn mają działać – najlepiej szybko i skutecznie. Kosmetyki spod pirackiej bandery z trupią czaszką i piszczelami, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających łotrów. The Bluebeards Revenge posiadają w swojej flocie wiele rewelacyjnych kosmetyków i akcesoriów jak np. brzytwy do golenia, dla prawdziwych mężczyzn. Zatem nie czekaj tylko dołącz do załogi i wejdź na pokład The Bluebeards Revenge już dziś!

Zainteresują Cię również:

Swagger and Jacks – historia męskich kosmetyków

Dram whisky z Księciem Karolem

Pomysły na prezent na Dzień Chłopaka

Odsiwianie, czyli jak naturalnie pozbyć się siwych włosów