Strzyżenie męskie dostosowane do stylu życia nowoczesnego mężczyzny w salonie BlackBeard. Jesteś mężczyzną, który pragnie o siebie zadbać? A może po prostu chcesz zmienić noszoną od kilkunastu lat fryzurę czy brodę, ale nie wiesz jak rozpocząć proces metamorfozy fryzury? W miejscu, takim jak BlackBeard, bardzo chętnie pomożemy Ci w wyborze nowego cięcia oraz doradzimy w zakresie pielęgnacji brody, można powiedzieć, że zajmiemy się jej stylizacją. Pamiętaj, że podstawą jest dobry męski fryzjer – barberzy w BlackBeard na pewno spełnią Twoje oczekiwania w tej kwestii. Spektakularne metamorfozy nie są dla Ciebie? Doskonale to rozumiemy dlatego każde propozycje fryzury czy strzyżenia brody wspólnie z Tobą omówimy, ponieważ pragniemy, byś z nami czuł się jak u siebie w domu.

Ostre cięcie, a może delikatne przystrzyżenie? – barberzy z BlackBeard odpowiednio Ci doradzą

W dzisiejszych czasach fryzjer to nie tylko osoba obcinająca nasze włosy, ale również zajmująca się ich szeroko pojętą stylizacją włosów. Podczas wizyty w salonie, masz więc możliwość zarówno odświeżenia fryzury, jak i zapoznania się z tajnikami pielęgnacji włosów. Ponadto w barber shopach (takich jak BlackBeard) wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne przeznaczone dla męskiego zarostu (brody) wraz z możliwością zakupu kosmetyków przeznaczonych do jej pielęgnacji oraz stylizacji nowo nabytej fryzury. Ale o tym później.

Wróćmy jednak, na dłuższą chwilę do głównego tematu naszych rozważań i strzyżenia włosów męskich. Styliści zajmujący się aktualnie męskim owłosieniem, bardzo chętnie doradzają swoim Klientom, o czym również pisaliśmy w poprzednim wpisie o zawodzie barbera: tutaj. Posiadana przez nich wiedza, umożliwia wybranie najlepszego z możliwych rozwiązań oraz doprowadzenie go do upragnionego celu.

Ile trwa wizyta u barbera?

Męskie strzyżenie może przebiegać bardzo różnie (o czym należy pamiętać) i zależne jest ono od długości włosów klienta. Włosy krótkie (z takimi mamy do czynienia najczęściej) zazwyczaj traktowane są w początkowej fazie maszynką do golenia. Następnie część kosmyków (zlokalizowanych na czubku głowy) jest poddawana ręcznemu cięciu z użyciem wysterylizowanych, profesjonalnych nożyczek fryzjerskich. Bardziej problematyczną, wydaje się kwestia włosów półdługich i długich. Tego typu cięcie, również jest coraz częściej spotykane u mężczyzn. Odświeżenie fryzury, wymaga w tym przypadku wyrównania długości z pomocą nożyczek, jednak istnieje również możliwość wykonania manewru tego z użyciem maszynki do golenia.

Należy również pamiętać, że rodzaje fryzur męskich są różne. Użycie dodatkowych produktów (m.in. peelingów do skóry głowy, masek na włosy czy odżywek) jest opcjonalne i czas ich użycia zależny jest od rodzaju stosowanego kosmetyku.  

 

Usługi fryzjerskie, z których powinien skorzystać każdy mężczyzna

Fryzura męska klasyczna to jedno z najczęściej zlecanych cięć. Jej uniwersalny charakter pozwala na jej dopasowanie do bardzo wielu mężczyzn, jednak podkreślić należy, że nie zawsze jest ona najlepszym wyborem. W przypadku, gdy nie wiemy jaka opcja będzie dla nas najlepsza, skorzystajmy z porady.

Podczas wizyty w, takim jak barber, warto również skorzystać z dodatkowych usług oferowanych przez salon. Aktualnie do najpopularniejszych, należą zabiegi dotyczące cięcia i pielęgnacji męskiego zarostu oraz po zabiegu stylizacji brody – SPA. Do najbardziej podstawowych pakietów zaliczyć można m.in. trymowanie brody oraz jej podcięcie. Ponadto zabieg ten obejmować również może golenie brzytwą. Sztuka ta choć początkowo trudna, jest bardzo efektowna i chętnie polecana przez naszych barberów.  

Zainteresują Cię również:

Fryzura pompadour Nasza kawiarnia i cocktail bar Broda – jak zapuścić? Klasyczne fryzury męskie Jakie wino na prezent – poradnik dla początkujących

Pielęgnacja włosów w typowo męskim stylu – tylko w BlackBeard

Niemniej ważną kwestią są zabiegi pielęgnacyjne, które pozwolą utrzymać naszą brodę przez wiele lat w dobrej formie. Tutaj do wyboru mamy np. peeling, zmiękczający olejek, czy też tzw. ciepły ręcznik.

Jesteś ciekawy, na czym zabiegi te polegają? Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do naszego męskiego salonu fryzjerskiego BlackBeard. U nas przekonasz się, że istnieją świetni barberzy. Rodzaj wykonywanych usług barberskich znajdziesz w zakładce : usługi.

Pomożemy Ci również dobrać alkohol na odpowiednią okazję, dobierzemy do tego alkoholu cygaro. To wszystko gustownie zapakujemy. Mamy wszystko czego potrzebuje mężczyzna!

 

Umów się na wizytę – > tutaj: blackbeardwro.booksy.com i sprawdź na miejscu jakie strzyżenia wykonują nasi barberzy w naszym salonie BlackBeard przy ul. Tęczowej 57 we Wrocławiu.