To klasyczne męskie strzyżenie mające na celu stworzenie fryzury od podstaw lub odświeżenie jej. Każde cięcie poprzedza szeroki wywiad barberski. Twoje preferencje to nasze działanie. Mamy na uwadze styl oraz dynamikę Twojego życia, zajęcia, jakie towarzyszą Ci w trakcie dnia, a także wykonywany zawód. Stawiamy na perfekcyjnie dopasowane cięcia do kształtu twarzy. Strzyżenie rozpoczynamy od mycia skóry głowy i włosów szamponem, który dobieramy indywidualnie. W razie potrzeby możemy zaproponować Ci peeling skóry głowy. Na włosy uwrażliwione i przesuszone nakładamy regenerującą i bogatą w składniki odżywcze maskę. To moment dla Ciebie, odetchnij.
Już po myciu, na bardzo komfortowym fotelu nałożymy na Twoje włosy odżywkę bez spłukiwania. Podczas suszenia ochronimy je przed przesuszeniem, korzystając z technologii jonizacji powietrza, jaką posiadają nasze suszarki.
Podczas realizacji usługi korzystamy z profesjonalnego sprzętu barberskiego największych amerykańskich, europejskich i japońskich marek takich jak: Andis, Wahl Babyllis-pro, Jaguar, Kasho, Fox, Dyson, YS. Park.
W trakcie strzyżenia włosów wykorzystujemy nowoczesne techniki, między innymi: point cut, slizing, clipper-over-comb, scissor-over-comb, dry cutting, wet cutting.

Fryzury jakie możemy stworzyć to: Buzzcut, Caesar, Crop, Quiff, Side Part, Taper, Medium Lenght, Pompadour, Mullet, Mohawk, Undercut.

Po uzyskaniu idealnego strzyżenia przechodzimy do modelowania. Proponujemy prestyler. To kosmetyk stworzony z myślą o miłośnikach nie tylko dobrze ułożonej fryzury, ale też mocnych i zdrowych włosów. Spray lub tonik do włosów sprawi, że włosy będą nawilżone, lśniące i bardziej podatne na układanie. Jeśli fryzura wymaga mocniejszego utrwalenia użyjemy pomady.

Pracujemy z kosmetykami największych barberskich marek: Reuzel, Uppercut, Layrite, Firsthand.
Każde spotkanie kończy się omówieniem jak na co dzień stylizować fryzurę, zaprezentowaniem kilku możliwości czesania się oraz doradztwem, jak dbać o włosy.

Możesz skorzystać z możliwości, aby udać się z Barberem do Barber Shopu na indywidualne zakupy.