Czym jest Embargo App?

To polsko brytyjski start up, który do naszego kraju zawitał w połowie kwietnia 2021 roku.
Aplikacja Embargo to portfel dla elektronicznych kart lojalnościowych marek z dziedziny gastronomii w Polsce i Wielkiej Brytanii. ( dla wszystkich marek ceniących sobie lojalizację klienta) Z mobilnych kart lojalnościowych korzysta już ponad 0,5 mln użytkowników a platformę wykorzystuje już ponad 1500 lokali w Polsce i Europie- w tym nasz salon – BlackBeard.

Twórcami aplikacji są Fryderyk Szydłowski, uprzedni gracz drużyny koszykarskiej PBG Poznań, oraz Tsewang Wangkang, poprzedni wiceprezes JP Morgan i dyrektor UBS Investments w Londynie.

Na czym polega fenomen aplikacji i jak działa?

Działanie aplikacji jest proste i polega na kolekcjonowaniu wirtualnych pieczątek za każdą zrealizowaną usługę/ wizytę w naszym salonie. Zbieranie pieczątek u nas funkcjonuje zarówno w strefie berberskiej, jak i cocktail baru.

Zasady są proste:
za każdą usługę/wizytę przydzielamy jedną pieczątkę

Aktualnie przewidzieliśmy następujące gratyfikacje dla naszych lojalnych Klientów:
• już po 5 zebranych pieczątkach możesz zadecydować o swojej nagrodzie: 40 zł do wykorzystania na Barze lub 30% zniżki na kolejną (6tą) usługę w strefie berberskiej
• Gromadząc na karcie 10 pieczątek w ramach podziękowania otrzymujesz od nas rabat w kwocie 90 zł na kolejną (11tą) usługę

Zebrałeś wszystkie pieczątki i nie wiesz co dalej? Możesz rozpocząć cykl od nowa … jednakże to nie koniec – potem czekają na Ciebie dodatkowe niespodziewane nagrody!

Uwaga zdarzają się wyjątkowe możliwości zdobycia dodatkowych pieczątek takie jak ta:

Więc śledźcie nasze social media lub zapiszcie się do powiadomień, które wysyłać będziemy przez naszego newslettera.

Jak stworzyć kartę? To niezwykle łatwe!

  1. Pobierz aplikację EMBARGO (dostępną w Google Play oraz App Store)
  2. W wyszukiwarce aplikacji wpisz BlackBeard i dodaj nas do swojego wirtualnego portfela kart lojalnościowych by cieszyć się zniżkami i rabatami.
  3. Podczas wizyty w naszym salonie okaż nam swoją aplikację.